Vaikai > Laisvalaikis > Labdaringame aukcione...
 

Labdaringame aukcione parduoti kurčiųjų piešiniai


2011 01 21 | Autorius: Artūras Razauskas
 

Labdaringame aukcione parduoti kurčiųjų piešiniai

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto iniciatyva, surengtas aukcionas, kuriame buvo parduodami vaikų piešiniai. Juos padovanojo Klaipėdos miesto kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinė mokykla. Surinktos lėšos skirtos gaisro nuniokotai gyvūnų globos įstaigai "5 pėdutės".

“Šiuo labdaringu aukcionu norėjome atkreipti dėmesį ne tik į beglobių gyvūnų problemą, bet ir į kūrybingus ir veiklius vaikus, kurie negali girdėti, tačiau turi daugybę išskirtinių talentų“, - pasakojo aukciono organizatorius, Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Klaipėdos m. kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagr. mokykla Sveikatos mokslų fakultetui padovanojo 11 piešinių. Vidutiniškai už piešinį aukciono dalyviai pasiryžo mokėti apie 100 litų. Brangiausiai piešinys įkainotas 150 lt. Iš viso pavyko surinkti 1190 litų. Šiuos pinigus gyvūnų prieglaudos atstovai sako panaudosiantys kuriant naują operacinę.

„Mus labai sujaudino rodomas dėmesys ir palaikymas – puiku, kad yra ne tik gražiai kalbančių, bet ir realius darbus darančių žmonių. Sveikatos mokslo fakulteto surinktus pinigėlius panaudosime naujos operacinės įrangai pirkti – žinia, viskas, ką turėjome, supleškėjo per gaisrą, todėl „5 pėdutes“ atstatome nuo nulio“, - sakė gyvūnų prieglaudos „5 pėdutės“ steigėja Rita Ilgūnė.

Klaipėdos gyvūnų globos įstaiga „5 pėdutės“ sudegė daugiau nei prieš mėnesį. Per gaisrą žuvo visi ten buvę gyvūnėliai. Šiuo metu liepsnų nuniokotas pastatas jau pradeda kilti iš pelenų, tačiau parama atstatant prieglaudą vis dar yra reikalinga.

Aukcionui savo piešinius padovanojo ir prie labdaringos akcijos prisidėjo šie Klaipėdos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagr. mokyklos moksleiviai: Kristina Veitaitė, Renata Skvirblytė, Simona Ivanauskaitė, Rolandas Berenis, Arnas Baublys, Ernesta Pakulnytė, Audrius Žvinklys, Vytautas Tunaitis.


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
Karmena