Namai > Interjeras > Netikėtos idėjos...
 

Netikėtos idėjos smulkiems daiktams


2011 01 13 | Autorius: parengė L.Barzdaitienė, BHG.com nuotr.
 

Kai reikia sutvarkyti namus, didžiausių problemų sukelia patys mažiausi daiktai, kurie nuolat visur išsimėto ir niekaip neatranda sau tinkamos vietos. Tačiau jei į šią problemą žvilgtelėsite kūrybingiau – galite atrasti tikrai netikėtų sprendimų!

 

1. Keksiukų forma gali tapti puikiu stalčiaus aksesuaru, o jos įdubimai – patogia vieta susidėti įvairiausioms smulkmenoms!

 

 

2. Stačiakampės kepimo formos idealiai tiks ne tik pyragams, bet ir biuro reikmenims. Taip net ir didžiausiame stalčiuje popieriai ir sąskaitos nepasiklys.

 

 

3. Šis sprendimas – vienas pigiausių. Bet nuo to tikrai netampa prasčiausiu! Keksiukų formelės priglaudžia pačius smulkiausius stalčiaus „gyventojus“, o kiaušinių dėklas – kiek didesnius, pavyzdžiui, pieštukus, rašiklius, žirkles ir kalkuliatorių.

 

 

4. Dantų šepetėlio laikiklis tiks ne tik vonioje. Kodėl gi jo nepavertus elegantiška pieštukine? O prie laikiklio priderintoje muilinėje gali įsitaisyti kita kanceliarinė smulkmė – pavyzdžiui, popieriaus lapeliai, trintukai ar sąvaržėlės.

 

 

5. Žemė apvali, stalčius – stačiakampis. Ir vis dėlto kartais apvalūs dalykai į tokį stalčių telpa lengviau ir tvarkingiau nei tie, kurie atkartoja jo paties formas. Todėl stalčiuje tvarką galima palaikyti apsirūpinus patogiomis nedidelėmis apvaliomis dėželėmis ir indeliais.

 

 

6. Stikliniai indai biriems produktams gali pagyvinti ne tik virtuvės, bet ir kiekvieno kambario interjerą – ypač jei panaudosite juos spalvingoms smulkmenoms laikyti.

 

 

7. Juvelyrinė lenta – štai ką galima pasigaminti iš medžiaga aptrauktos lentos ir durų rankenėlių!

 

 

8. Krepšiai prie įėjimo – paprastas sprendimas siekiant palaikyti tvarką prieškambaryje. Kaip tik čia namiškiai galėtų vos grįžę namo sudėti visus smulkius ir kol kas dar savo vietos neatradusius daiktus. Arba tai, ką rytoj išeinant būtina pasiimti su savimi.

 

 

9. Plastikinės salotinės, padėklai, saldaininės ne taip jau retai būna... visiškai netinkami maisto produktams laikyti. Bet jei išmėgintumėte juos savo interjere – tikrai nenusiviltumėte. Kur gi rasite elegantiškesnę ir savitesnę lentynėlę, padėkliuką, dėželę?

 


 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
Lidija
2015-03-23 00:08:45
aš vituvėje sužymėjau visas puodynes kreida rašomais lipdukais. Vaiko kambario dėžės taip pat jais sužymėtos. Atrodo, gražiai tvarkingai, užrašus nuvalai ir vėl keiti. :) Kartais ir pati susimaišydavau kur kokia košė ir koks galiojimas. pirkom www.lipdukai.eu
danute
2011-12-11 11:24:07
puikios idejos, dziaugiuosi, kad aptikau si straipsni
bella
2011-01-18 15:16:06
Krepšiai prie įėjimo - 10 balų!
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (163)
AUSTĖJA