Vaikai > Laisvalaikis > Gražiausių plaukų...
 

Gražiausių plaukų savininkams – Ilgaplaukių konkursas


2011 01 07 | Autorius: Forum Cinemas
 

Gražiausių plaukų savininkams – Ilgaplaukių konkursas

Gineso rekordų knygoje parašyta, jog ilgiausi pasaulyje priklauso Kinijos gyventojui, o plaukų ilgis siekia 5,34m. Tačiau 80-metis Indijos gyventojas, kurio plaukų ilgis daugiau nei 6 metrai tvirtina, kad jo plaukai ilgiausi pasaulyje.


Šiemet mėginsime išsiaiškinti, kurio lietuvio ar lietuvaitės plaukai ilgiausi. Galbūt į Gineso rekordų knygą šis renginys ir nebus įtrauktas, tačiau ilgų metų darbas vertas viešo pripažinimo ir pasididžiavimo. Tad visos mergaitės ir merginos, berniukai ir vaikinai, kurie didžiuojasi savo ilgais gražiais plaukais, yra laukiami sausio 29d., šeštadienį, 12val. kino centre “Forum Cinemas” vyksiančiame “Ilgaplaukių konkurse”.


Renginio metu vyks dalyvių pasirodymas su šventiniu drabužiu, plaukų matavimo ceremonija, ilgaplaukių fotosesija, dalyvius konsultuos profesionalūs kirpėjai. Vėliau vyks lietuviškai dubliuoto filmo „Ilgiausio plauko istorija“ premjera.


10 ilgiausių plaukų savininkų, konkurso nugalėtojų bus apdovanoti kokybiškais plaukų priežiūros priemonių rinkiniais ir plaukų aksesuarais ir kitomis rėmėjų dovanomis. Nugalėtojai taip pat gaus originalius filmo „Ilgo plauko istorija“ prizų, į Lietuvą atvežtų tiesiai iš „Walt Disney“ studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose.


Konkursu pasitiksime ir jubiliejinį, 50-ąjį, patį brangiausią animacinį projektą kino istorijoje, kino kompanijos „Walt Disney“ animacinį filmą„Ilgo plauko istorija“ (orig. „Tangled“). Animacinis filmas apie tikrą princesę ir visiškai netikrą iki šiol susilaukė vien tik teigiamų kritikų ir kino žiūrovų atsiliepimų, kurie vienbalsiai tvirtina, kad tai pats geriausias pastarųjų metų „Walt Disney“ animacinis filmas. Lietuviškai filmą įgarsino visas būrys geriausių mūsų šalies aktorių – Ilona Balsytė, Algirdas Dainavičius, Saulius Prūsaitis, Gediminas Girdvainis, Andrius Kaniava, Tomas Žaibus, Gytis Balčiūnas, Raminta Naujanytė-Bjelle ir kiti.


Konkursas vyks sausio 29d. (šeštadienį) 12val. kino centre „Forum Cinemas Vingis“ (Savanorių 7, Vilniuje). Dalyvių amžius bei lytis neribojami.

 

Užsiregistruok ir dalyvauk! Registracija vyksta iki sausio 20d. Registracijos anketą rasite www.modeliai.lt, www.gražusvaikas.lt . Daugiau informacijos info@modeliai.lt arba telefonu +370 652 77979.


 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
Mama
2012-02-25 16:52:22
Ech, vel praziopsojau, kaip gaila, kad tik internete yra skelbiama apie panasaus pobudzio konkursa, galetu ir viesiau (pvz. per zinias ar pan. paskelbti).
Inga
2011-01-13 21:47:09
oj, grazus filmukas, verta paziureti
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Gabriele