Namai > Šventės > Pasitinkant 2011-uosius
 

Pasitinkant 2011-uosius


2010 12 31 | Autorius: Laura Barzdaitienė, Flickr.com nuotr.
 

Pasitinkant 2011-uosius

Naujieji metai – viena linksmiausių metų švenčių. Šią dieną galima į valias atsiduoti linksmybėms, žaisti, šėlti ir, žinoma, džiugiai, nuoširdžiai tikėti: nuo šiol viskas bus tik geriau!

 

Sakoma, kaip Naujuosius sutiksi – tokie jie ir bus. Todėl šią dieną neretai ieškome pranašingų ženklų, kurie pasufleruotų, ką mums žada ateinantys metai.

 

1. Bent vienas rūbas, kurį vilkėsite per Naujuosius, turi būti naujas. Kitaip visos šių metų bėdos gali kartotis ir ateinančiais metais. Jei jų buvo nedaug – nieko baisaus. O jei rūpesčių nestigo – verčiau nerizikuokite!

 

2. Geras ženklas jei švenčiant Naujuosius netyčia užkliudysite ir sudaužysite eglutės žaisliuką. Kruopščiai sušluokite jo šukes ir prieš išmesdama pagalvokite apie savo didžiausią troškimą – sako, jis būtinai išsipildys!

 

3. Ateinantys metai – Baltojo arba Metalinio Triušio metai. Taigi nenuostabu, kad juos pasitinkant įvairūs metaliniai daiktai neša sėkmę. Štai kodėl prieš sėdant už šventinio stalo galite visą šeimą įtraukti į maisto ruošimą – net ir smulkiau supjaustyta balta mišrainė gali prišaukti į namus sėkmę (juk kuo smulkiau pjaustysite – tuo daugiau darbuositės metaliniu peiliu!).

 

4. Vakarui geriausia pasipuošti šviesių spalvų rūbais ir papuošti juos viena-kita ryškiaspalve detale. Vienu sėkmingiausių laikomas baltos ir oranžinės spalvos derinys.

 

5. Ant stalo turėtų būti kuo daugiau patiekalų su žalumynais, salotomis, kopūstais. Būtų puiku jei vakarui suplanuotumėte vegetarišką valgiaraštį – tai taip pat žada ne tik gerą virškinimą kitą dieną, bet ir sėkmę visus ateinančius metus!

 

6. Triušiai simbolizuoja namų jaukumą, diplomatiją, svetingumą, šilumą. Tad pasitinkant naujus metus verčiau venkite išsišokimų, pernelyg aštrių temų pokalbiams užstalėje. Rodykite draugiškumą ir meilę.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
Gabrielė
2010-12-31 13:57:05
Įdomu, Vaiva rašė, kad kiti metai bus labai netinkami santuokoms.. nu ir suprask :)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Lukas