Sveikata > Šeimos sveikata > Neįprastos priemonės...
 

Neįprastos priemonės peršalimui gydyti


2011 01 03 | Šaltinis: Horo.lt, 123RF nuotr.
 

Neįprastos priemonės peršalimui gydyti

Visi mes žinome, kad oficialioji medicina gripą ir peršalimą gydo priešvirusiniais, karščiavimą mažinančiais ir kitais vaistais. O liaudies medicina šiems negalavimams įveikti siūlo platų spektrą įvairiausių receptų, kurių efektyvumas tikrai nenusileidžia vaistais. Šį kartą siūlome pasidomėti įdomiausiai ir ekstremaliausiais receptais bei... sužinoti, ką apie juos mano paprastas šeimos gydytojas.

 

1.

 

Gydymo būdas: Pasireiškus pirmiesiems gripo ar peršalimo požymiams nulupkite nedidelį svogūną, sutarkuokite jį, paskleiskite masę ant keliais sluoksniais sudėto binto. Dėkite šį kompresą ant šnervių ir palaikykite 10 minučių. Procedūrą kartokite 3 kartus per parą. Prieš dedant kompresą šnervės patepamos aliejumi.

 

Gydytojo komentaras: Priemonė išties veiksminga, juk svogūnas turi stipriai išreikštą priešuždegiminį poveikį ir yra galingas antioksidantas, o jo išskiriami fitoncidai veikia antibakteriškai. Taip pat svogūnas dirgina odą, todėl tikrai gerai prieš dedant kompresą patepti nosį aliejumi. Galima taip pat lašinti svogūno sulčių tiesiai į nosį – tik prieš tai jas praskieskite vandeniu arba vandens ir medaus tirpalu, santykiu 1:5 arba 1:10.

 

2.

 

Gydymo būdas: Peršalus 3 kartus per dieną gerkite vištienos sultinio. Tai suteiks jėgų ir padės organizmui greičiau įveikti ligą.

 

Gydytojo komentaras: Toks gydymosi metodas klaidingas. Mėsos sultinys, nors jis ir gerai įsisavinamas, vis dėlto yra pakankamai sunkus maistas ligos užkluptam organizmui. Ypač kenksmingas koncentruotas tirpus sultinys. Organizmas eikvos jėgas sunkaus maisto virškinimu ir liks mažiau energijos kovoti su liga. Tad šiuo atveju geriau rinktis daržovių nuovirą. Nors, žinoma, ir pastarasis – tikrai ne panacėja nuo peršalimo.

 

3.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 6 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Įsibėgėjo ne tik žiema, bet ir ligų sezonas: poliklinikose sunkiai rasite laisvą šeimos gydytoją, o kosulį galima išgirsti...

Peršalimas - dažna ir nemaloni liga. Lengvą peršalima galima gydyti ir namuose, o geriausi vaistai yra poilsis bei daug skysčių....

Unikalus „Orthokine“ gydymo metodas yra skirtas sąnarių ir nugaros skausmui malšinti, sausgyslių bei raumenų...

Druska - mūsų kasdienis maisto pagardas, sustiprinantis jo skonį ir būtinas (žinoma, saikingai) mūsų organizme vykstantiems procesams,...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (196)
Samanta