Nėštumas > 9 mėnesiai > Madinga nėštukė....
 

Madinga nėštukė. Stilisto patarimai būsimoms mamoms


 

Madinga nėštukė. Stilisto patarimai būsimoms mamoms

Ką apsirengti? Milijonai moterų visame pasaulyje Naujųjų išvakarėse vėl užduos sau šį klausimą. Būsimosioms mamoms jis dar aktualesnis. Ne tik per šventes.

 

Sakoma, kad labiausiai moterį puošia pats nėštumas: ji tampa dar moteriškesnė ir seksualesnė. Taigi svarbiausia užduotis – visas šias savybes išmaningai pabrėžti!

 

Pirmuosius keletą nėštumo mėnesių garderobas dar nesikeičia. Tačiau įžengus į antrąjį trimestrą, kai pilvukas ima ryškėti, moteriai tenka atnaujinti savo įvaizdį. Ne bet kaip, o taip, kad būsimoji mama jaustųsi žavi ir nepakartojama. Juk teigiamos emocijos jai dabar reikalingos kaip niekada! Kaip parinkti garderobą būsimai mamai?

 

Rūbai: žaiskite spalvomis ir aksesuarais

 

Ne visos moterys taip lengvai susitaiko su talijos praradimu ir apvalėjančiu pilvuku. Kai kurioms nėštukės rūbų pirkimas tampa tikru stresu. Šių moterų sąmonėje paprastai būna tvirtai įsišaknijęs supratimas apie nėščiosios rūbus kaip apie Karlsono kombinezoną.

 

Bet juk tai tikrai neatitinka realybės, jūsų ypatinga padėtis siūlo jums daugybę įmantrių stiliaus sprendimų! Rūbai gali žaviai išryškinti apvalų pilvuką (jei to norite) arba subtiliai maskuoti pakitusias kūno formas.

 

Taip, nėštukėms siluetų pasirinkimas šiek tiek ribotas, bet juk galima tiek daug varijuoti spalvomis! Rinkitės ryškias, sodrias spalvas. O jei pasirinksite tamsių spalvų eleganciją – puoškitės ryškiaspalvėmis detalėmis ir priedais: švarkeliu, tunika, įvairiais aksesuarais.

 

Deja, aukštakulnius teks pamiršti. Pasilikite juos tik tikrai ypatingoms progoms, bet jokiu būdu neavėkite kasdien. Nėštukių stuburui ir taip tenka didžiulis krūvis, o aukštakulniai jį dar padidina. Vietoje jų rinkitės ryškiaspalvius, įdomaus dizaino batelius žema pakulne, minkšto zamšo ar odos batus.

 

Jei pasirinkote neutralų stilių – jį efektingai pagyvins ryškūs, išraiškingi aksesuarai: rankinė, batai, bižuterija.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Sužinoję, kad į pasaulį pasibels nauja gyvybė tėveliai iškart ima spėlioti kūdikio lytį. Taip buvo visais laikais, tad egzistuoja...

Pastojus pasikeičia ne tik pati besilaukiančioji, bet ir aplinkinių požiūris į ją. Žinoma, tai normalu, juk nėštumas - ypatingas...

Besilaukiančioms moterims yra atliekama įvairių tyrimų, skirtų įvertinti mamos ir kūdikio sveikatai. Vieni jų – tyrimai dėl vaisiaus...

Nėštumo testui parodžius teigiamą rezultatą apima begalinis džiaugsmas, kuriuo tiesiog privalu pasidalinti su brangiausiais žmonėmis...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (194)
leja