Nėštumas > Planavimas > Nevaisingumo gydymo...
 

Nevaisingumo gydymo naujovės bus analizuojamos tarptautinėje konferencijoje


2010 12 16 | Autorius: Vaisingumo klinika
 

Nevaisingumo gydymo naujovės bus analizuojamos tarptautinėje konferencijoje

Kaip išsaugoti onkologinėmis ligomis sergančių žmonių vaisingumą ir kokios naujausios tendencijos nevaisingumo gydyme? Į šiuos klausimus bus ieškoma atsakymų tarptautinėje konferencijoje „Reprodukcinės medicinos naujausios technologijos ir onkologinių pacientų vaisingumo išsaugojimas”, kuri įvyks š.m. gruodžio 17 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.

 

Viena konferencijos sumanytojų „Vaisingumo klinikos“ gydytoja Audronė Usonienė teigia, kad sėkmingam gydymui daug įtakos turi nuolatinis specialistų tobulėjimas, domėjimasis mokslo naujovėmis, pasaulinėmis moderniomis gydymo tendencijomis. „Siekdami mūsų šalies ginekologus – akušerius supažindinti su naujausiais nevaisingumo gydymo metodais, kviečiame į Lietuvą pasaulinio garso specialistus, kurie mums perteikia savo žinias. Tai svarbu ne tik gydytojų profesiniam tobulėjimui, bet ir mūsų pacientams, nes tokiu būdu naujausi gydymo būdai ir jiems tampa prieinami“, - sako dr. A. Usonienė.

 

Tema, kuri detaliai bus analizuojama konferencijoje – onkologinėmis ligomis sergančių pacientų vaisingumo išsaugojimas. „Vis dažniau savo praktikoje susiduriame su reprodukcinio amžiaus onkologiniais ligoniais, kurių gydymas spinduline ir chemoterapija kritiškai paveikia jų vaisingumą. Šie gydymo metodai dar tik vystosi, tai naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulinėje medicinoje“, - teigia dr. A. Usonienė.

 

Konferencijoje pranešimus skaitys vienas žymiausių pasaulyje pagalbinio apvaisinimo specialistų prof. Dov Feldberg, Tel Avivo universiteto Medicinos mokyklos profesorius, vienos didžiausių Izraelio ligoninių - Rabino medicinos centro Akušerijos-ginekologijos ir IVF (apvaisinimo mėgintuvėlyje) departamentų vadovas. Taip pat embriologas dr. Sergey Yakovenko, Maskvos valstybinio universiteto Biofizikos departamento mokslininkas, klinikos „AltraVita IVF“ direktorius, Evgenia ir Vladimir Isachenko, dirbantys Ulmo (Vokietija) universitetinės ligoninės Ginekologijos – akušerijos klinikos Endokrinologijos ir vaisingumo skyriuje.

 

Konferenciją organizuoja „Vaisingumo klinika“ drauge su Vilniaus universiteto Medicinos fakultetu (VU MF), VU MF Akušerijos ir ginekologijos klinika ir Lietuvos akušerių ginekologų draugija.


 
Taip pat skaitykite
Vaikutį planuojančios poros neretai susiduria su skaudžia realybe - retam pavyksta pastoti taip greitai, kaip norėtųsi. Medikai ramina, kad...

Tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje poros vis dažniau susiduria su sunkumais siekiant susilaukti vaikų. Tam įtakos turi daugybė veiksnių: genai,...

Poros, kurios jau praėjo sėkmingą pagalbinio apvaisinimo kelią, galės raštišku sprendimu leisti „įsivaikinti“...

Valstybė jau yra pasiruošusi sudaryti sąlygas teikti svarbiausias pagalbinio apvaisinimo paslaugas vaikų susilaukti norinčioms, bet...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Jogailė ir Julija