Vaikai > Laisvalaikis > Fotoparodoje „Mano...
 

Fotoparodoje „Mano geriausias draugas“ – gyvenimas vaikų globos namų auklėtinių akimis


2010 12 06 | Autorius: TV3, Vaidoto Grigo nuotr
 

Fotoparodoje „Mano geriausias draugas“ – gyvenimas vaikų globos namų auklėtinių akimis

TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcijos“ bei NVO vaikams konfederacijos inicijuota fotoparoda „Mano geriausias draugas“ jau atidaryta. Visą gruodžio mėnesį ji bus eksponuojama sostinės prekybos centro „Panorama“ parodų salėje.

 

Parodos nuotraukas kūrė vaikų globos namų auklėtiniai kartu su žinomais Lietuvos fotografais – Vaidotu Grigu, Gediminu Bartuška, Monika Požerskyte, Simonu Švitra, Adu Vasiliausku, Tomu Kaunecku, Erlandu Kėvalu, Romualdu Vaitkumi, Faustu Augustinu ir Renata Sondaite.

 

Patys vaikai nuotraukose įamžino jiems brangias akimirkas – su meškiuku miegantį kambarioką, mylimą katiną ar žaidžiančių draugų būrį.

 

Akcijoje dalyvavusi fotografė R. Sondaitė iš Klaipėdos fotomėgėjų klubo „Fotoburė“ džiaugėsi, kad vaikai labai noriai dalyvavo šioje iniciatyvoje – jiems patiko ir pozuoti, ir fotografuoti, todėl šią veiklą ketina plėtoti ir ateityje, o Šv. Kalėdų proga visiems vaikams padovanos jų portretus.

 

Vaikų globos namuose „Gilė“ apsilankę fotografai G. Bartuška ir S. Švitra pasakojo, kad norinčiųjų pabūti fotografais vaikų susirinko tiek daug, kad jiems teko išdalinti vienkartinius juostinius fotoaparatus. „Vaikai labai domėjosi fotografija, o kai kuriems pavyko padaryti puikius kadrus, nors fotoaparatą rankose laikė pirmą kartą. Planuojame neapsiriboti šia akcija ir žadame įsteigti fotografų būrelį“, – gražiais ateities planais dalinosi S. Švitra.

 

Nuo kitų metų pradžios paroda keliaus po įvairias mokyklas, valstybines įstaigas ir parodų sales. Gražiausios fotografijos virs kalėdiniais atvirukais, todėl už labiausiai patikusią nuotrauką galima balsuoti interneto portale lrytas.lt.


Paaukoti vaikams šiemet geros valios žmonės gali telefonu – skambindami arba siųsdami SMS žinutes su žodžiu VAIKAMS trumpaisiais numeriais 1890 (auka 2 Lt), 1891 (auka 5 Lt), 1892 (auka 10 Lt), pervesdami internetu www.aukok.lt – auka neribojama. Telekomunikacijų operatoriai Bitė Lietuva, Omnitel, Tele2, TEO LT, Mediafonas ir Lintel ir šiemet atsisakė administravimo mokesčio už akcijos žinutes ir skambučius, tad visi suaukoti pinigai atiteks vaikams iš globos įstaigų.


 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
Karmena