Vaikai > Auklėjimas > Tėvams, norintiems geriau...
 

Tėvams, norintiems geriau suprasti savo vaikus, dešimt kassavaitinių susitikimų!


2010 11 18 | Autorius: Kartu saldu
 

Tėvams, norintiems geriau suprasti savo vaikus, dešimt kassavaitinių susitikimų!

Vaikas jūsų neklauso ir negirdi? Į jo kambarį „neįmanoma įkelti kojos"? Jis jus „veda iš proto“?

 

Negalvokite, kad sunkumų bendraujant su vaikais, ypač paaugliais, kyla tik jums.

Visi žinome, kad svarbu mylėti savo vaiką, bet jo nelepinti. Kaip tai padaryti? Kaip rasti pusiausvyrą tarp auklėjimo ir lepinimo?

Žinome, kad vaikų mušti negalima, o kaip pasiekti, kad vaikai klausytų? Kad išgirstų, ką kalbame?

Vaikai mus džiugina, bet neretai mumis naudojasi, manipuliuoja. Kokie turi būti santykiai, kad taip neatsitiktų? Kaip atsilaikyti, jei vaikas lipa ant galvos?

Šeimos centre “Kartu saldu“ organizuojama praktinė tėvystės įgūdžių grupė, kurioje mokysimės bendrauti su savo vaiku šeimoje ir sieksime dar grupei nesibaigus pritaikyti bendravimo žinias, padedančias sukurti geresnę atmosferą namuose.

Praktiniuose užsiėmimuose bus aptariamos svarbios auklėjimo ir šeimos gyvenimo temos. Kalbėsime, aiškinsimės ir paremsime vieni kitus.

Senas, pabodusias kasdienes situacijas pamatysime atnaujintu žvilgsniu ir rasime naujų sprendimus.

 

Grupės dalyvių skaičius ribotas.
Vieno užsiėmimo kaina 15 Lt
Pirmas užsiėmimas lapkričio 25 d., ketvirtadienį, 18 val., Šeimos centre „Kartu saldu“,
Krokuvos g. 8, II aukštas, Vilnius.
Registruotis: visiemskartu@gmail.com arba telefonu 8-672-04442
Grupę veda individualios psichologijos konsultantė Rasa Kardaitė

Šiuo metu mokausi Individualios psichologijos institute, konsultantų programoje. Nuolatos vedu vaikus auginančių tėvų susitikimus, paskaitas, grupes. Paklausite kodėl?

Pati auginu du sūnus. Baigusi grupę, kurioje buvau dalyvė, pradėjau taikyti išmoktus metodus namuose. Apsidžiaugiau, kad pradėjome geriau sutarti, namuose dažniau būdavo ramybė, išgirdavome vieni kitus. Iki grupės buvau perskaičiusi daug auklėjimo knygų, straipsnių, lankiausi įvairiuose kursuose, tačiau namuose vaikai lyg susimokę padėdavo man užmiršti tik ką girdėtas ar perskaitytas tiesas apie auklėjimo sklandumus.

Taikant metodus apie kuriuos kalbėsime ir kurių mokysimės grupėje mano ir kitų tėvų santykiai su vaikais pradės keistis. Pati išgyvenus, neramų periodą, ant pečių gulančias vaikų auklėjimo problemas ir suradusi naujų idėjų nusprendžiau, kad reikia kurti grupę tėvams, kurioje jie galėtų dalytis savo asmenine patirtimi, žiniomis ir įgūdžiais.

Taigi, kviečiu prisijungti,
Rasa Kardaitė


 
Taip pat skaitykite
Mūsų vaikai labai greitai perima šiuolaikinio pasaulio vartotojiškumą. Jie ne tik nori, bet ilgainiui ir ima reikalauti vis...

Norime, kad mūsų vaikai būtų draugiški, mandagūs ir malonūs, mokėtų dailiai elgtis svečiuose ir neverstų raudonuoti pietaujant...

Visi tėvai nori, kad jų mažieji jokiu būdu nesikeiktų - tai ir šiaip mandagiam žmogui nedera, ir stumia į nepatogią situaciją...

Jeigu pasižvalgytumėte, kas pastaruoju metu laimėjo Nobelio premiją, kas pasiekė reikšmingų rezultatų mokslinėje ar finansų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (182)
Lukas