Namai > Skaitiniai > "Tavo vaikas" gruodžiui
 

"Tavo vaikas" gruodžiui


2010 11 18 | Autorius: Tavo vaikas
 

"Tavo vaikas" gruodžiui

9 mėnesiai


6 Peršalote? Gelbsti švelnioji medicina
Kaip gydytis žolelėmis ir homeopatiniais vaistais, taip pat reikia išmanyti. Straipsnyje – svarbiausios taisyklės.


8 Trumpas nėštumas
Nėščia nuo 5 mėnesio... Gali taip būti? Apie tai pasakoja gruodžio mėnesio „nėštukė“ Julė.

 

„Redakcijos“ kūdikis


10 Pirmieji žingsniai


11 mėn. drūtuolis Žilvinas jau eina pats! Valio! O mažylio mamytei – gydytojos Audros atsakymai į klausimus apie maitinimą mišinukais ir kietu maistu.

 

Pirmieji metai


18 Kur tu, dėde Miege?
Kūdikių ir mažų vaikučių naktys ne visada būna ramios. Vieniems sunku užmigti, kiti vos užmigę vėl nubunda. Pavargsta ir vaikas, ir ypač mama. Ką daryti?


24 Veidrodžio paslaptys
Nesunku pastebėti, kad vaikas pradeda ropoti, sėdėti, vaikščioti... Kur kas sunkiau pastebėti, kada ir kaip jis tampa sąmoningu žmogumi. Kada pradeda suprasti, ko nori, o ko ne? Kada atpažįsta save veidrodyje?


28 Važiuoju saugus!
Statistika negailestinga: 2009-aisiais per eismo įvykius žuvo 36, sužeisti 904 vaikai... 3 iš 4 į avariją patekusių vaikų būtų galėję išvengti sužalojimų ir net mirties, jei būtų sėdėję saugos kėdutėse. Kaip išsirinkti geriausią?


34 Pediatro priimamasis


 

Tai įdomu


14 Prieraišioji tėvystė
Prieraišiosios tėvystės sąvokos krikštatėviai – medikai amerikiečiai Martha ir Williamas Searsai, aštuonių vaikų tėvai ir daugelio knygų autoriai. Kas tai yra?

 

Šeimų istorijos


36 Misija: šeima
Iš pirmo žvilgsnio ji – jokia žvaigždė. Tačiau gyvenime yra svarbesnių dalykų, nei maivytis scenoje ar šmėžuoti TV ekrane. Daugiavaikei mamai, Kristinai Pikūnei, svarbiausia yra šeima ir tai, ką gero žmogus gali padaryti dėl kito žmogaus.


64 Mažos širdelės istorija

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Justas