Vaikai > Laisvalaikis > „Žaliame mieste“...
 

„Žaliame mieste“ nuobodžiauti neteks


2010 11 10 | Autorius: Vaikų šalis
 

„Žaliame mieste“ nuobodžiauti neteks

2010 m. lapkričio 19 – 21 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre vyksiančioje parodoje “Vaikų šalis“ veiks didžiulis “Žalias miestas”, kuris draugiškai pasitiks tiek vaikus, tiek suaugusius.


Šį miestą šeimai kuria daugiau nei dvidešimt įvairių verslo ir visuomeninių organizacijų, kurios savo veikloje vadovaujasi ekologiškos gyvensenos idėjomis.


„Žaliame mieste“ veiks ekologiškas vaikų darželis “Dūzginėlis”, kuris vaikus ir mamytes mokys įvairių įdomių veiklų – patiems pasidaryti popierių, muilą, kepti duoną. Čia trumpam tėveliai netgi galės palikti savo vaikus, o patys pasivaikščioti po parodą.


EKODAIKTAI.LT drauge su vaikais kurs didžiausią kilimą iš saldainių popierėlių, supažindins su teminiais užsiėmimais (duonos kepimu, vaistažolių rinkimu), vaišins žolelių arbata, kvies į jauniausio muziejininko Lietuvoje septynmečio Kristupo Pijaus Iljino „Sendaikčių ir įdomių daiktų“ muziejų.


Odontologijos klinikoje VUMF Odontologijos instituto studentai demonstruos kaip teisingai valytis dantukus ir aiškins apie dantukų valymo svarbą, organizuos švariausių dantukų konkursą. Žaislų ligoninėje LIMSA medicinos studentai organizuos vaikams piešinių konkursus ir mokys pirmosios pagalbos įgūdžių.


Su alternatyvia ligonine supažindins kinų įmonė „FOHOW“, kuri tiek tėvelius, tiek vaikus kvies gydytis netradiciniais gydymo būdais: garso terapija, akupunktūra, homeopatija, joga. Čia bus galima sužinoti apie esminius Vakarų ir Rytų medicinos skirtumus, In ir Jan pusiausvyros svarbą mūsų organams, apie pagrindinius penkis elementus ir jų įtaką mūsų savijautai, taip pat susipažinti su „FOHOW“ produkcija.


„Srisri jogos centro“ mokytojai mokys mažylius jogos, papasakos apie centre organizuojamus vaikų gimtadienius, vaišins jogų arbata, gros su gongais ir tibetietiškais dubenimis. Jei tavo gimtadienis lapkričio 19-21d., tu jau laimėjai bilietą į puotą!
(Būtina išankstinė registracija tel. +370 5 2686827, i.reimoriene@litexpo.lt)

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Aironas