Teisininkė Dovilė Rimšaitė-Bartusevičienė
 

Teisininkė Dovilė Rimšaitė-Bartusevičienė


 

Teisininkė Dovilė Rimšaitė-Bartusevičienė

Teisininkė

Dovilė Rimšaitė-Bartusevičienė

 

 

Juridinėspaslaugos.lt – tai kvalifikuotų bei patyrusių teisininkų kolektyvas, teikiančių teisines paslaugas tiek įmonėms, tiek gyventojams.
Teisininkė Dovilė Rimšaitė-Bartusevičienė konsultuoja įvairiais civilinės teisės (žalos atlyginimas, sutarčių sudarymas bei nutraukimas, skolų išieškojimas), darbo teisės (priėmimas į darbą, darbo sąlygų pakeitimas, atleidimas iš darbo, darbo užmokesčio bei kitų išmokų mokėjimas), šeimos teisės (šeimos turto teisinis režimas, bendrosios jungtinės sutuoktinių nuosavybės teisinis režimas, santuokos nutraukimas, sutuoktinių turtinės teisės ir pareigos, sutuoktinių atsakomybė, sutuoktinių bei vaikų išlaikymas), įmonių teisės (įmonių steigimas, valdymas) klausimais.


Pateikta informacija yra rekomendacinio pobūdžio, paremta teisininkės nuomone bei galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

 

Kontaktai:
Interneto adresas: www.juridinespaslaugos.lt
Telefonas: 8~687 42636
El. paštas: dovile@jpaslaugos.lt

 


 
Taip pat skaitykite
VšĮ „Inkocentras“ direktorė Jurga Misevičienė, konsultuoja šlapimo nelaikymo prevencijos, profilaktikos, gydymo ir...

Po gimdymo ginekologo pamiršti nereikėtų. Klausimus galite pateikti komentarais ir el. paštu kristina.juostaite@novamedia.lt

Dar planuojant vaiką reikia apsilankyti pas odontologą, ir suprantant, jog mažiausiai metus negalėsite atlikti jokių rimtų procedūrų,...

Pasiryžus motinystei reikia susitaikyti su būsimais kūno pokyčiais. Vis dėlto šie pakitimai nėra negrįžtami, todėl neturėtų...

 
 
Klausti

 
ruta
2011-09-03 09:03:59
Laba diena, norėjau paklaust, auginu 4 metų dukrytę, su jos tėvu kartu negyvenam, jis jai pavardės nedavė, bet yra įrašytas į gimimo liudijimą. Jis moka 200 Lt bendru susitarimu, aš esu valstybės išlaikoma gaunu našlaičio pašalpą 520 Lt, nedirbu. Ar galėčiau iš vaiko tėvo vaiko išlaikymui prisiteisti daugiau? Jis vaikui nieko nenuperka, tik perveda pinigus.

Civilinio kodeksas numato, kad materialinį išlaikymą savo nepilnamečiams vaikams privalo teikti abu tėvai proporcingai savo turtinei padėčiai. Taigi, norint atsakyti klausimą, apie galimybes prisiteisti didesnę išlaikymo sumą, reiktų žinoti, kokia yra vaiko tėvo materialinė padėtis, kiek asmenų jis išlaiko ir pan. Kaip jau minėjau, išlaikymo dydžio suma nustatoma atsižvelgiant į abiejų tėvų materialinę padėtį, o taip pat ir į vaiko poreikius. Kita vertus, atsižvelgiant į teisminę praktiką, galima pažymėti, kad 200 Lt suma vaiko išlaikymui nėra didelė.
Darja
2011-07-25 22:01:25
Sveiki, norėčiau sužinoti. Jeigu vaiko tėvas sėdi kalėjime, tai kokią pavardę vaikui geriau duoti - mano ar vaiko tėvo? Dėkui iš anksto.

Tai turėtumėte nuspręsti Jūs su vaiko tėvu. Vienos ar kitos pavardės suteikimas neįtakoja vaiko tėvo teisių ir pareigų išlaikant vaiką ar bendraujant su juo.
Diana
2011-07-21 09:37:17
Laba diena, esu vieniša mama auginanti tris (15m, 12m, 6m) vaikus, darbo biržoje registruota daugiau nei 1,5 metų. Ar gali Darbo birža išbraukti, jei atsisakau siūlomo darbo, nes neturiu kam palikti vaikų prižiūrėti visai darbo dienai. Ačiū.

Apgailestauju, tačiau šios srities klausimais nekonsultuoju.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (165)
Matas