Vaikai > Vaiko priežiūra > Pirkiniai būsimam...
 

Pirkiniai būsimam kūdikiui (III dalis)


2010 10 12 | Autorius: Karolina Gintalienė, flickr.com nuotr.
 

Pirkiniai būsimam kūdikiui (III dalis)

Praeitoje dalyje aprašėme reikmenis kūdikio priežiūrai, tarp jų vaikiškus vežimėlius, automobilių kėdutes, lopšius bei lovytes. Šioje dalyje aptarsime vystyklų ketiimo ir maitinimo reikmenis.

 

Vystyklų keitimo ir maitinimo reikmenys

Iš mažesnių naujagimiams prižiūrėti reikalingų reikmenų jums reikės klijuote aptraukto nedidelio pervystymo čiužinio ir plastikinio puodo arba dėžės su dangčiu, į kurį būtų galima mesti panaudotas vienkartines sauskelnes arba skalbimui skirtus vystyklus.

Panaudotos sauskelnės laikomos uždarame inde tol, kol galėsite jas išmesti į konteinerį. Toks indas nėra būtinas, bet taip rečiau reikės nešti šiukšles ir šiukšliadėžės ir išvengsite nemalonaus kvapo. Kūdikiui skirtoje vonelėje jums bus patoiau ir lengviau maudyti naujagimį. Taip apsaugosite savo nugarą ir mažiau nervinsitės prausdama mažą slidų kūdikį.

Jeigu jūs ketinate naudoti mažiau aplinką teršiančius vystyklus, o ne sauskelnes, jums teks nusipirkti ne mažiau kaip 30 vystyklų, nes juos keisti teks apie 10 kartų per parą. Taip pat reikės plastikinių kelnaičių, segtukų ir įdėklų vystyklams.

Vystyklai kainuos mažiau negu sauskelnės, tačiau juos pati turėsite skalbti (reikalinga gero skalbimo ir džiovinimo mašina) arba pirksite specializuotos skalbyklos paslaugas (tada viskas kainuos beveik tiek pat, kiek naudojant sauskelnes).

Šiuolaikiški daugkartiniai vystyklai labai lengvai skalbiami ir labiau tinka kūdikiams negu kilpiniai vystyklai. Vystyklų galima nusipirkti įvairių dydžių, tačiau kūdikiui reikėtų užmauti plastikines kelnaites, kad šlapimas ir išmatos nesuteptų kitų drabužėlių.

 

Maitinimo reikmenys

Jeigu nuo pat gimimo ketinate naujagimį maitinti iš buteliuko, jums jų reikės ne mažiau kaip šešių, nes per dieną jį teks maitinti septynis arba aštuonis kartus. Jeigu ketinate naujagimį maitinti krūtimi, pakaks nusipirkti du arba tris buteliukus, kad, esant būtinybei galėtumėte pamaitinti kūdikį iš buteliuko.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
mama
2010-10-12 13:31:55
buteliukus galima sterilizuoti idedant juos i verdanti vandeni ir keleta minuciu pavirinant..cia taupo sumetimais..nebutina pirkt kazkokiu aparatu,kuriu po 6men.nebereiks..musu mamos isvirindavo verdanciam vandenyje,ir tai buvo lengviausia,ypac nepasiturincioms seimoms..buteliuku reiketu kokiu 3,kam tiek daug tekste raso,nesuprantu..jei maitini misinuku ji reikia uztaisyti pries maitinant,po maitinimo buteliuka isplauti..tai kam simto buteliuku?pervystymo lentos nereikia,leliukas greit isaugs..ir ji bus nebereikalinga..tuo labiau jei ta lenta ant stalo ir kudykis jau moka vartytis,tai ivis kosmaras! kad tik nenukristu vaikas!vystyti galima ant lovos pasidejus minima tekste klijuote,ir vaikui daugiau erdves ir mamai patogiau prieiti prie vaiko..;)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Selina