Vaikai > Vaiko priežiūra > Pirkiniai būsimam...
 

Pirkiniai būsimam kūdikiui (II dalis)


2010 10 11 | Autorius: Karolina Gintalienė, flickr.com nuotr.
 

Pirkiniai būsimam kūdikiui (II dalis)

Praeitoje dalyje aprašėme drabužėlius kūdikiams. Patarėme, kokių drabužių reikės ir kokia medžiaga priimtiniausia. Šioje dalyje aprašysime reikmenis kūdikio priežiūrai, tarp jų vaikiškus vežimėlius, automobilių kėdutes, lopšius bei lovytes.

 

Reikmenys kūdikio priežiūrai

Besilaukdama pirmojo kūdikio, netikėtai atrasite galybę visokių gaminių, skirtų motinoms, tėvams ir vaikams. Jeigu iki šiol neteko turėti reikalų su kūdikių priežiūrai skirtomis prekėmis, tikriausiai nustebsite pamačiusi, kiek visokių reikmenų galima įsigyti parduotuvėse. Net jeigu laukiatės ne pirmo kūdikio, tikriausiai jus priblokš naujų, anksčiau nematytų reikmenų gausa, kokios nebuvo, tarkim, prieš pusantrų metų.

Galite net neabejoti, kad dauguma taip vadinamų kūdikių priežiūrai būtinų gaminių yra sukurti tik dėl vaikų prekes gaminančių įmonių lakios vaizduotės. Šias priemones kurti ir siūlyti pirkėjams skatina rinkodaros specialistai.

Užsukite į bet kurio prekybos centro skyrių, kuriame prekiaujama kūdikių priežiūros reikmenimis, arba pavartykite paštu užsakomų prekių katalogą ir įsitikinsite, kad yra begalė visokių prekių, pradedant daugybe vežimėlių su siaubą keliančiomis kainų etiketėmis ir baigiant nesuskaičiuojama galybe visokių smulkmenų, kurių nepanaudosite.

Pagalvokite, ar labai svarbu įsigyti automobilyje pritaikytą naudoti buteliuką arba automobilinį maisto šildytuvą? Noriu pasakyti, kad kai kurios priemonės yra genialiai sukurtos ir tiesiog nepakeičiamos, labai palengvinančios kūdikio priežiūrą, tačiau būsimiems tėvams gali būti sunku apsispręsti, kuriuos daiktus turėti būtina, o kurie yra dailūs, bet visai nereikalingi.

 

Vaikiški vežimėliai

Lopšinis vežimėlis arba nešiojamasis lopšys yra bene svarbiausias ir brangiausias pirkinys. Techniniu požiūriu lopšinis vežimėlis ir yra nešiojamasis kūdikio krepšys, uždėtas ant važiuoklės, jį galima nuimti. Jame kūdikį galima migdyti nakčiai, nes yra pakankamai gilus, todėl galima įdėti čiužinį.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
Monika
2015-02-03 20:48:47
tiesa, varlė siūlo ir daugybę skirtingų mokėjimo būdų (grynaisiais, kortele, pavedimu, atidėtu mokėjimu ir kt.). Aš labiau mėgstu grynaisiais - tada galiu paskutiniu momentu pamačiusi prekę dar jos atsisakyt. Kol kas to daryt neteko - viskas visada kokybiška, skųstis negaliu. Bet aš tik apsidraudimui. Jūs galite rinktis tokį mokėjimo būdą, kuris jums arčiau širdies.
Monika
2015-02-03 20:44:24
nemažai prekių vaikams ir kūdikiams yra ir varlės parduotuvėj - beje, už labai gerą kainą :) galima ir už pristatymą nemokėt, jeigu prekes atsiimsite patys. Visoje Lietuvoje parduotuvių daugiau kaip 20, tad tikrai nereikia toli važiuot.
www.parduotuvevaikams.lt
2010-12-29 17:14:45
Daug įvairių prekių kūdikiams ir vaikams www.parduotuvevaikams.lt. Kviečiame užsukti :)
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (192)
ASTIJUS