Namai > Augintiniai > Renkamės dekoratyvinį...
 

Renkamės dekoratyvinį triušiuką


 

Renkamės dekoratyvinį triušiuką

Svajojate apie keturkojį augintinį, kuris nekeltų pernelyg daug rūpesčių, bet ir taptų puikiu mažųjų draugu? Būtinai apsvarstykite galimybę įsigyti dekoratyvinį triušį!

 

5 priežastys įsigyti triušiuką

 

1. Triušiukai – mielai bendraujantys, žaismingi, draugiški keturkojai. Jie lengvai pripranta prie žmonių ir palyginti nesunkiai pasiduoda dresavimui.

 

2. Triušiai švarūs – greitai pripranta higienos reikalus atlikinėti tam skirtoje vietoje, nelabai teršia narvelį, mėgsta būti šukuojami.

 

3. Kitaip nei šuns, triušio nereikia vesti pasivaikščioti po keletą kartų per dieną. Nedidelio pasivaikščiojimo po butą jam per akis. Kita vertus, jei norite, geru oru galite išsinešti ir į lauką, pavedžioti po pievą su specialiu pavadėliu.

 

4. Galite drąsiai palikti triušį narvelyje įmetę keletą žaisliukų ir išeiti į darbą. Jis ramiai miegos arba žais – be jūsų ypatingai neliūdės.

 

5. Triušio reikmėms išleisite kur kas mažiau pinigų, nei, pavyzdžiui, laikydami šunį. Tiesa, iš pradžių reiks šiek tiek patuštinti piniginę įsigyjant būtiniausius daiktus, tačiau paskui išlaidų beveik neprireiks.

 

Idealus meniu triušiui

 

Mūsų vaizduotėje šie žvėreliai paprastai asocijuojasi su morkomis ir kopūstais. Iš tikrųjų tai – tikrai ne vienintelis maistas triušiams. Taigi kuo jį šerti?

 

Valgiaraščio pagrindas – šienas ir žolytė. Jos reikia nuolat, dideliais kiekiais. Triušiai ne tik ją mielai kramsnoja, bet ir iškloja ja savo narvelį. Šienas narvelyje keičiamas ne rečiau kaip kas 2 dienas.

 

Sausas maistas duodamas griežtai vadovaujantis veterinaro rekomendacijomis. Ypač atidžiai matuokite porcijas – nuo tokio maisto jūsų keturkojis gali lengvai nutukti, o tai jam gresia dideliais sveikatos nemalonumais.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Šunelio pasirinkimas - atsakingas procesas, ypač, jeigu tai pirmasis jūsų augintinis arba šeimoje auga vaikai. Kiekvienas tinkamai...

Jeigu jaučiatės prislėgti, neturite jėgų ir sveikatos – pabendraukite su gyvūnais! Jie padeda įveikti tiek fizinį, tiek dvasinį...

Pulmonologai sako, kad kai kalbame apie pasyvų rūkymą – kvėpavimą tabako dūmais užterštu oru – labiausiai pažeidžiamos...

Kol sporto klubai sudarinėja gardžias dietas šeimininkams, Lietuvos šunų mylėtojai nusitaikė į naują, bene tobulą meniu jų...

Rašyti komentarą

 
wera
2013-03-14 19:38:59
man patinka triusiai ir as laikau triusi 1m mieli gyvuneliai tik yra beda jis viska labai grauzia
sandrute
2013-03-14 19:37:32
gal galetumet patarti kaip mauditi dekorativine anti? buciau dekinga labai
rutele
2013-03-14 19:34:56
man tai labai patinka truisai
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (252)
Titas