Vaikai > Ugdymas > "Kutis" - pirmasis...
 

"Kutis" - pirmasis žurnalas mažyliams


2010 09 27 | Autorius: Kutis
 

"Kutis" - pirmasis žurnalas mažyliams

Labas


Šviesu širdyje, kai padarytas darbas džiugina aplinkinius ir susilaukia šiltų atsiliepimų. Dėkoju visiems, kurie mėgstate žurnalą „Kutis“, kurie dalijatės savo mintimis, idėjomis ar pastabomis. O tiems, kurie matė žurnalą prekybos vietose, bet galbūt neišdrįso įsigyti, pamėginsiu trumpai, keliais sakiniais jį pristatyti. Galbūt tai Jus padrąsins.

ŽURNALAS „KUTIS“ – TAI PIRMASIS ŽURNALAS BE ŽODŽIŲ, SKIRTAS PATIEMS MAŽIAUSIEMS (2-3 M.) SKAITYTOJAMS.


Ką „Kutis“ reiškia vaikui?

Atsisveikinimą su kūdikyste ir augantį suaugusiųjų pasitikėjimą, kad vaikas jau pasiruošęs keliauti dar vienu žingsniu į priekį.


Ką „Kutis“ reiškia vaiko šeimai?

Kantrų pagalbininką, lavinant kalbinius vaiko įgūdžius, naudojantis žurnale pateikta vaizdine medžiaga, supažindinant vaiką su spalvų pasauliu, loginio bei kūrybinio mąstymo pradmenimis.


Ką „Kutis“ reiškia pedagogams?

Kokybišką, kruopščiai autorių, dailininkų ir dizainerių paruoštą edukacinę medžiagą mažiausiems lavinti.


- Žurnalas kuriamas be žodžių, kad ugdytų vaiko savarankiškumą. Jei suaugusysis atidžiai supažindina su užduotimis, sulaukęs kitų numerių, vaikas panašias užduotis jau gali atlikti pats.

- Vaikų nuotraukos, esančios žurnalo puslapiuose, skatina vaiko pasitikėjimą. Matydamas bendraamžių atliekamas tokias pačias užduotis, vaikas pasąmonėje suvokia, kad ir jis tai gali.

- Žurnalo periodiškumas ugdo vaiko saugumo jausmą, žinojimą, kad juo rūpinasi ne vien šeima. Gavęs žurnalą, jis gauna ir niekur neparašytą, bet vidiniu jausmu suvokiamą žinutę apie kitų žmonių rūpestį juo. Dar viena žurnalo periodiškumo pamokėlė – kantrybės ugdymas, laukiant naujo numerio.

- Vaizdinė žurnalo medžiaga formuoja vaiko loginį mąstymą, pratina vaiką išlaikyti dėmesį ties vienu objektu, lavina atmintį.


- Kuriant kiekvieną žurnalo numerį, visos užduotys aptariamos su darželių, kuriuose fotografuojami vaikai, auklėtojomis ir patikrinamos, ar tikrai tokio amžiaus vaikai jas gali atlikti.


Jei į šį žurnalą pažvelgtumėte vaikiškomis akimis, drąsiai galėtumėte ištarti: „Žurnalas „Kutis“ kaip vaikutis – be žodžių moka būt linksmutis!“ Nuoširdžiai pamilau šį žurnalą :) Bet esu ne žodžių gausos, o minčių koncentrato šalininkė. Dar kartą peržvelgiau šį laišką – svarbiausi dalykai surašyti. Tad dėkoju Jums už nuoširdžius atsiliepimus ir mokėjimą dalinti giedrus žodžius. Siunčiu šiltus linkėjimus ir Jūsų augančiai atžalėlei, kuri yra griežčiausia ir teisingausia žurnalo vertintoja.


Su meile,
žurnalo „Kutis“ redaktorė Ilona Bumblauskienė

 

Norite žurnalo prenumeratos? Užpildykite anketą ir galbūt jums nusišypsos laimė

 

 

 


 
Taip pat skaitykite
Vaikai tėvams dažnai užduoda begalę klausimų. Pasak fizikos mokytojos Rigondos Skorulskienės, šiandien jau nesvarbu, jei tėvai...

Mūsų pasaulis yra kupinas įdomubių, kurios žavi tiek mus, tiek ir mūsų mažylius. Parinkome šiek tiek įdomių, nesudėtingų faktų,...

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykdyta mokytojų apklausa atskleidė, kad 82 procentai jų socialinį tinklą „Facebook“ per savaitę...

Jungtinėse Amerikos Valstijose „Pearson“ atlikta apklausa, kurioje dalyvavo 15-19 metų šios šalies moksleiviai,...

Rašyti komentarą

 
jurga
2014-07-10 22:46:58
Mes su dukrele esame tiesiog isimyleje si zurnaliuka
Lina
2011-01-04 12:41:24
Puikus žurnaliukas, "praryjam" per 2 (o kartais ir vienu) prisėdimus;) Dukrytei dar nebuvo 3 metukų, kai pradėjom pirkti "Kutį", užduotėlės labai smagios :) labai mylim ir laukiam kiekvieno naujo numerio ;)
Vover
2010-09-27 20:55:04
Nu nelabai supratau mamos,kuri taip kritiškai įvertino žurnalą...o tai jūs įsivaizduojate,kad nuperkate žurnalą,paduodate jį vaikiukui ir viskas? O kur jūsų indėlis vaiko tobulėjimui?Žinoma reikia kartu dirbt su vaiku,ne visi dvimečiai puikiai šneka ir vienodai visi mąsto...
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Nojukas