Vaikai > Vaiko priežiūra > Kaip vaiką paruošti...
 

Kaip vaiką paruošti mokyklai lengviau ir pigiau?


2010 08 10 | Autorius: Office Day
 

Kaip vaiką paruošti mokyklai lengviau ir pigiau?

Kasmetinis mokyklinių prekių pirkimas į mokyklą besiruošiančiam vaikui pareikalauja nemažai laiko bei išlaidų. „Officeday“ pataria, ką reikia daryti, kad pasirengimas mokyklai būtų lengvesnis ir kainuotų pigiau.


„Officeday“ Lietuvoje jau 11 metų prekiauja mokyklinėmis prekėmis. Patyrę bendrovės specialistai atkreipia dėmesį į pagrindines klaidas, kurias daro tėvai, ruošdami savo vaikus į mokyklą ir pataria, kaip jų išvengti.

 

• Pirkite apgalvotai ir iš anksto numatę, ko reikia. Namuose susidarykite būtiniausių prekių sąrašą, ir turėkite jį eidami pirkti. Ruošiant į mokyklą pirmoką, prekių sąrašą geriausia būtų derinti su būsima/u mokytoja/u.


• Skirkite dėmesį prekių kokybei. Nesitikėkite, kad pigiausia prekė tarnaus ilgai. Kokybiškas daiktas šiek tiek brangiau kainuoja, tačiau jį bus galima naudoti žymiai ilgiau.


• Neskubėkite. Geriausia yra pasidomėti įvairiais pasiūlymais ir pirkti tik palyginus kainas bei prekių kokybę.


• Nepalikite visko paskutinei minutei. Sezono metu pasirinkimas kanceliarinių prekių rinkoje mažėja kasdien, tad delsti iki paskutinės savaitės - rizikinga.


• Rinkitės specializuotas parduotuves. Čia dirbantys specialistai visada duos naudingų patarimų.


• Apsipirkti eikite kartu su vaikais. Vaikams gali netikti ar tiesiog nepatikti jūsų išrinkti daiktai, todėl gali tekti dar kartą apsilankyti parduotuvėje ir patirti papildomų išlaidų.


• Domėkitės nuolaidų programomis. Dažna parduotuvė rengia akcijas, taiko nuolaidų programas, dovanoja dovanas ir pan.


• Pirkite internetu. Taip sutaupysite laiko ir pinigų, nes prekės jums kainuos pigiau ir gausite jas tiesiai į namus.


• Įvertinkite jau sukomplektuotų rinkinių pasiūlymus. Kanceliarinėmis prekėmis prekiaujančios parduotuvės siūlo įsigyti jau sukomplektuotą svarbiausių reikmenų rinkinį, ir jis dažnai būna pigesnis, negu perkant visas prekes atskirai.


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Darija