Namai > Santykiai > Vyrai myli kitaip (II dalis)
 

Vyrai myli kitaip (II dalis)


2010 08 05 | Autorius: Žilvinas Jogėla
 

Vyrai myli kitaip (II dalis)

Praeitoje dalyje išsiaiškinome, kad vyrų meilė kitokia ir pristatėme vieną jos savitumą. Šioje dalyje aprašysime kitus du vyrų meilės savitumus ir pateiksime išvadas.

 

Aprūpinimas ištekliais

Paprastai kalbant, mylintis vyras parneš namo pinigų, kad jūs ir jūsų vaikai turėtumėte viską, ko jums reikia. Toks mūsų vaidmuo. Visuomenė nuo senų laikų įteigė, kad vyrų pradinė funkcija yra aprūpinti savo šeimas. Aprūpinimas ištekliais yra vyrystės branduolys.

Jei vyro paklausite ar jis gali aprūpinti savo šeima, finansiškai ir morališkai, ir atsakymas bus ne, jam tai pasakyti bus labai sunku. Bus įžeistas jo ego jausmas. Kuo daugiau jis gali duoti savo žmonai ir vaikams, tuo gyvesnis ir labiau pasitikintis savimi jis jaučiasi.

Jeigu buvote auklėjama finansinės nepriklausomybės ir savarankiškumo, jums gali būti sunku leisti, jog vyras apmokėtų buto nuomą, visas sąskaitas bei pietus restorane. Tačiau jūs turite leisti, kad vyras galėtų jaustis vyriškai.

Jei vyras negali aprūpinti savo šeimos ištekliais jis nesijaučia tikru vyru. Jis bėgs nuo savęs, kartais pasiners į narkotikų bei alkoholio pasaulį. Neturėdamas pinigų jis ims daryti nusikaltimus, kad jų gautų arba tiesiog pabėgs, nes bus gėda pasakyti, jog neturi pinigų. Tačiau turite suprasti: jie nori turėti galimybę aprūpinti jus ištekliais.

Ir dar: mylintis vyras parneša į namus kiekvieną centą. Mylintis vyras nepareina iš kazino ir nesako: “Štai 100 litų. Tai viskas, ką uždirbau per šią savaitę.” Atlygį mylintis vyras neša tiesiai namo, kad galėtų pasirūpinti savo šeima.

 

Apsaugos suteikimas

Jei vyras jus iš tikrųjų myli, kiekvienas sakantis, darantis ar netgi mąstantis apie jus kažką įžeidžiančio, rizikuoja užsitraukti nemalonią vyro rūstybę. Tavo vaikinas sunaikins bet kurį, išdrįsusį išreikšti nepagarbą tau ar tavo šeimai.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
Teks pamesti
2010-09-18 23:58:42
Perkūnas trenktų, maniškis kaip tik viso to nedaro. Jam net negėda, kad kas mėnesį turiu skolintis "iki algos", nes vis pritrūksta. O kai nuperku vaikams po 1 bananą, jis griežtai klausia: "O kur mano dalis?!"
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Jogailė ir Julija