Namai > Santykiai > Vyrai myli kitaip (I dalis)
 

Vyrai myli kitaip (I dalis)


2010 08 04 | Autorius: Žilvinas Jogėla
 

Vyrai myli kitaip (I dalis)

Sunkiausia šiam pasaulyje išreikšti begalinę moters meilę. Ji nuoširdi ir užjaučianti, kantri ir pamokanti, dosni ir saldi. Besąlyginė. Tikra.

Jeigu jūs esate jos vyras, ji pereis vandenį ir kalnus dėl jūsų, nesvarbu kokius beprotiškus dalykus padarėte ar pasakėte, nesvarbu kiek jai prireiks laiko ir pastangų. Jei jūs esate jos vyras, ji jus padrąsina kai nesiseka, laiko jums už rankos kai sergate, palaiko jus nepaisant to, kad pasielgėte netinkamai.

Tokia yra moters meilė - jai negalioja laiko, logikos dėsniai. Ji nepaiso netinkamų aplinkybių. Tačiau vyrų meilė yra kitokia ir būtent šiame straipsnyje norime pristatyti tris bruožus, pagal kuriuos galima atskirti vyro meilę.

Remiamės nuostabia Styvo Harvėjaus (Steve Harvey) parašyta knyga “Ko nori vyrai”, kurią išleido “Alma Littera” leidykla.

 

Vyrų meilė kitokia

Paklauskite bet kurios moters, kokios meilės ji nori iš vyro. Atsakymas bus maždaug toks:

“Aš noriu įsiklausančio ir protingo, linksmo ir romantiško, jautraus ir gerų manierų, ir, visų svarbiausia, palaikančio. Noriu, kad jis žiūrėtų man į akis ir sakytų, kad aš graži. Noriu, kad jis verktų, kai kas nors susižeidžia, kuris myli vaikus ir gyvūnus, kuris susiplauna lėkštes nepasakytas. Ir jeigu jis dar turėtų nuostabų kūną ir daug pinigų ir gražius batus be įbrėžimų, tuomet būtų puiku.”

Deja, teks konstatuoti iš anksto, kad tikėtis tokios meilės iš vaikino, tokios tobulybės yra nerealu. Tokia meilė neegzistuoja jokiais būdais. Todėl, kad vyrai myli kitaip.

Nesupraskite neteisingai: nesakau, kad mes apskritai nemylime. Mes mylime, tačiau mūsų meilė yra kitokia - paprastesnė, tiesmukiškesnė. Noriu pasakyti, kad vaikinas, kuris tave myli tikriausiai neskambins tau kas pusę valandos pasakyti, kad tave myli.

Jeigu suprasite kaip vyrai išreiškia meilę, galėsite išsiaiškinti ar prieš jus stovintis vyras jus iš tiesų myli ir pasiruošęs viską dėl jūsų atiduoti. Kaip sužinoti ar tave vyras myli? Paprastai: jis daro tris toliau išvardytus dalykus.

 

Viešas pareiškimas

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (157)
Deividas