Namai > Interjeras > Karoliukų ABC (III dalis)
 

Karoliukų ABC (III dalis)


2010 08 03 | Autorius: Karolina Gintalienė
 

Karoliukų ABC (III dalis)

Praeitoje dalyje aprašėme priedus, įrankius bei reikmenus, reikalingus aksesuarų gaminimui iš karoliukų. Šioje dalyje aptarsime vėrinio dizaino kūrimą bei spaustukus, kurie neatsiejami nuo karoliukų meno.

 

Vėrinio dizaino kūrimas

Prieš pradedant verti papuošalą, visuomet verta iš anksto apgalvoti, kaip norite, kad vėrinys atrodytų.

Pirmiausia turite apmąstyti, koks bus užsegimas, nes jo dydis ir forma gali nulemti vėrinio išvaizdą. Kruoščiai viską suplanavus, rezultatas bus nepriekaištingas ir laiko sugaišite daug mažiau.

Atminkite, kad sunkiausia vėrimo detalė visuomet bus žemiausiai. Neneikite traukos jėgos ir neverkite sunkiausių karoliukų šonuose - tik susierzinsite, kai jie nešiojant vėrinį vis viena įkyriai atsidurs žemai.

Tai nereiškia, kad visi jūsų vėriniai turi būti simetriški, tiesiog svorius reikia paskirstyti ir sunkiausias detales verti per vidurį arba vienodu svoriu šonuose.

 

Pateikiame keturių žingsnių planą, kaip susikurti vėrinio dizainą. Palengvinančią iliustraciją rasite čia.

1. Pirmiausia nuspręskite, kokio ilgio vėrinį versite. Tiesiog išmatuokite riešo, kaklo apimtį ar turimą vėrinį, kuris jums puikiai tinka.


2. Išsirinkite sagtelę ir išmatuokite jos ilgį. Sagtelę matuokite UŽSEGTĄ. Taigi, jei norite suverti 43 cm. ilgio vėrinį, o jūsų išsirinkta sagtelė yra 4 cm. ilgio, karoliukai - 1 cm. skersmens, jums reikės suverti 38 cm. ilgio vėrinį ant 46 cm. ilgio lanksčios vielos. Kaip apskaičiuoti vielos ilgį galite pamatyti čia.


3. Kai jau žinote, kokio ilgio vėrinį versite, pasiimkite, jei turite, vėrimo lentą, karoliukus ir pradėkite kurti. Dėliokite karoliukus, kaip jums atrodo gražu, bet visuomet atkreipkite dėmesį į sužymėtas padalas, kad išeitų reikiamo ilgio vėrinys.


4. Sudėliotus norima tvarka karoliukus suverkite ant lanksčios vielos ar valo, užtvirtinkite galus, pritaisykite sagtelę. Štai jūsų pirmasis nuostabus papuošalas!

 

Spaustukai

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Kaip apibūdintumėte svajonių virtuvę? Ar ji būtų erdvi, moderni, minimalistiškai jauki bei su įmontuota modernia, patogaus valdymo...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Rusne&Jore