Namai > Santykiai > Pasąmonė ir santuoka (II...
 

Pasąmonė ir santuoka (II dalis)


2010 07 29 | Autorius: Inesa Banionytė
 

Pasąmonė ir santuoka (II dalis)

Praeitoje dalyje aptarėme santuokos prasmę mūsų gyvenime bei patarėme kaip susirasti idealią antrąją pusę. Šioje dalyje aptarsime skyrybų priežastis bei pasąmonės įtaką jai. Remiamės Džosefo Murfio knyga “Jūsų pasąmonės galia”.

 

Gal man skirtis?

Skyrybos - tai labai individualus reikalas. Negali būti vienareikšmio atsakymo, kuris galiotų visiems. Kai kuriais atvejais, santuoka apskritai neturėjo įvykti. Kitais atvejais skyrybos - ne išeitis.

Vienam sutuoktiniui skyrybos gali atnešti naudą, o kitam padaryti skriaudą. Išsiskyręs žmogus gali būti kur kas nuoširdesnis ir kilnesnis negu aibė susituokusių porų, kurios dažniausiai taikstosi su melu.

Pavyzdžiui, įsivaizduokite moterį, kurią vyras mušė ir dargi vogė iš jos pinigus, kad galėtų patenkinti narkotikų alkį. Jai nuo mažens buvo įkalta, kad santuoka - tai šventas ir amžinas dalykas, todėl skirtis yra amoralu.

Kažkas jai turi paaiškinti, kad tikra santuoka yra tik iš meilės. Kai dvi širdys plaka vienu ritmu, skleisdamos meilę ir nuoširdumą, tokia santuoka yra ideali. Tikrasis širdies užsiėmimas yra meilė.

Po tokių paaiškinimų moteris jau žinos, ką daryti. Širdyje ji jus, kad Dievas nėra nurodęs gąsdinti ją, bauginti ir mušti vien dėl to, kad kažkas kažkada pasakė: “Skelbiu jus vyru ir žmona.”

 

Pakeliui į skyrybas

Įsivaizduokite jauną porą, kuri buvo susituokusi, bet jau ketino skirtis. Vyrukas gyveno nuolatinėje baimėje, kad žmona jį paliks. Jis laukė, kada bus atstumtas, ir net neabejojo, kad žmona bus jam neištikima. Šios mintys užvaldė jaunuolio protą, stačiai jį apsėdo.

Jis galvojo vien apie išsiskyrimą ir nuolat įtarinėjo. Žmona buvo jam abejinga, bet abejingumą išprovokavo jo paties nusistatymas. Išsiskyrimo nuotaika paskatino jo pasąmonę sudaryti sąlygas ar imtis veiksmų pagal galvoje įsitvirtinusias mintis.

Prisiminkime veiksmo ir atoveiksmio ar priežasties ir padarinio dėsnį. Mintis yra veiksmas, o pasąmonės atsakymas - tai atoveiksmis. Jo žmona paliko namus ir pareikalavo skyrybų - kaip tik to jis bijojo ir tikėjosi iš jos sulaukti.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

Gairės:  kada skirtis,  santuoka,  skyrybos
 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (185)
Domantas