Namai > Santykiai > Pasąmonė ir santuoka...
 

Pasąmonė ir santuoka (I dalis)


2010 07 28 | Autorius: Inesa Banionytė
 

Pasąmonė ir santuoka (I dalis)

Visus santuokos rūpesčius sukelia nesugebėjimas tinkamai įvertinti proto funkcijų ir galimybių. Trintis tarp vyro ir žmonos išnyks, kai abu partneriai išmoks vadovautis proto dėsniais.

Gyvenimo dėsnių aiškinimasis, abipusis susitarimas dėl bendro tikslo ar plano bei mėgavimasis asmenine laisve ir dovanoja tą harmoningą santuoką, tą sutuoktinių palaimą, tą vienybės jausmą, kai du tampa vienu.

Nelaiminga santuoka, vaidai, sutuoktinių gyvenimas atskirai ir skyrybos - šios problemos niekuo nesiskiria nuo visų kitų vyrų ir moterų problemų. Jos gali būti tiesiogiai susijusios su žinių apie sąmonės ir pasąmonės darbą bei tarpusavio ryšius stoka.

Šiame straipsnyje atidžiau paanlizuosime santuoką ir pasąmonės reikšmę joje. Merginoms ir vaikinams patarsime kaip susirasti idealią antrąją pusę ir apsisaugoti nuo skyrybų skausmo.

Remiamės nuostabia Džosefo Murfio (Joseph Murphy) neseniai perleista knyga “Jūsų pasąmonės galia”.

 

Santuokos prasmė

Tikra santuoka turi remtis tvirtais dvasiniais ryšiais. Ji turi eiti iš širdies. Dorumas, nuoširdumas, gerumas ir garbingumas - tai vis meilės aspektai. Abu sutuoktiniai turi būti visiškai atviri ir nuoširdūs vienas kitam.

Tokia santuoka, kai vyras veda moterį, norėdamas patenkinti savimeilę, dėl išskaičiavimo arba jos socialinio statuso, nėra tikra santuoka. Toks požiūris signalizuoja apie nuoširdumo, atvirumo ir tikros meilės trūkumą.

Jeigu moteris dūsauja: “Aš pavargau nuo darbo. Noriu ištekėti, kad jausčiausi saugi”, ji klaidingai formuluoja pagrindinę prielaidą. Ji nesinaudojo proto dėsniais teisingai. Moters saugumas priklauso nuo jos žinių apie sąmonės bei pasąmonės sąveiką ir jų taikymą.

 

Kaip prisivilioti idealų vyrą

Pasąmonės galia neįtikėtinai galinga. Jei žinote ko norite, tereikia tai įsiteigti, ir viskas iš tikrųjų nutiks. Negaiškite ir praneškite savo pasąmonei, kokios vyrų savybės ir charakterio bruožai jums patinka.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Vyte