Namai > Santykiai > Penki dalykai, kuriuos...
 

Penki dalykai, kuriuos reikėtų kasdien pasakyti savo sutuoktiniui


2010 07 15 | Autorius: Dalia Mickevičiūtė
 

Penki dalykai, kuriuos reikėtų kasdien pasakyti savo sutuoktiniui

Kasdien bendraujant su žmogumi, į kurį kadaise žiūrėjome susižavėjusiomis akimis, į santykius ima skverbtis rutina ir kasdienybė, ir taip po truputį pamirštame visus švelnius ir gražius žodelius, imame kalbėtis buitiškai ir dalykiškai. Iš kitos pusės, ir patys patiriame kur kas mažiau romantikos ir gauname mažiau įrodymų, jog vis dar esame svarbūs. Pabandykite kasdien ištarti bent kelis svarbiausius dalykus, ir švelnumas, kurį parodysite savo sutuoktiniui ar sutuoktinei, praskaidrins jūsų kasdienybę.


1. Aš tave myliu. Tai svarbiausi kiekvieno žmogaus žodžiai, paprastas, tiesioginis, veiksmingas ir labai prasmingas sakinys. Nesakykite: “Man tikrai to nereikia kartoti, nes jis (ar ji) ir taip žino”. Tai netiesa! Šiuos žodžius girdėti niekam nepabosta, kiek kartų bekartotumėte, taigi sakykite šiuos žodžius savo brangiems žmonėms daugybę kartų kiekvieną dieną.


2. Man taip pasisekė, kad tu esi mano vyras (arba žmona)! Jeigu norite paliesti jautriausias savo mylimo žmogaus širdies stygas, pasakykite tai. Įsivaizduokite, kaip būtų malonu, jeigu jums kasdien jūsų antroji pusė kartotų, kad jam esate Dievo dovana.


3. Gražiai atrodai! Pastebėta, kad ilgus metus laimingai kartu pragyvenę sutuoktiniai vienas kitam atrodo labai patrauklūs. Ir tai yra greičiausiai todėl, kad kiekvienas iš jų antrajame mato daugiau teigiamų savybių, nei neigiamų, tiek psichologine prasme, tiek fizine. Kasdien kartojami šie žodžiai yra galingas meilės įrodymas.


4. Man svarbi tavo nuomonė ir aš ją vertinu. Sėkmingai susituokusios poros vienas kitu žavisi ir gerbia bei vertina vienas kito nuomonę. Patikimiausias patarėjas yra sutuoktinis. Klausdami savo sutuoktinio nuomonės apie įvairius dalykus ir pripažindami jo išmintį, jūs kuriate stiprų tarpusavio ryšį.


5. Galiausiai – kasdien paminėkite kurį nors savo sutuoktinio privalumą. Tai gali būti: “Brangusis, ar kada nors sakiau, kaip man patinka tavo elgesys su bendradarbiais?”, arba: “Mieloji, tavo kantrybė su vaikais tiesiog begalinė!” Kiekvienas žmogus tikrai turi teigiamų savybių, tad kasdien pabrėžkite vieną ar daugiau iš jų. Ugdykite pozityvaus bendravimo su savo sutuoktiniu įgūdžius, nepamiršdami kasdien pasakyti minėtų penkių dalykų.

 

www.psichoterapija-jums.lt

 


 
Taip pat skaitykite
Savo vaikučiams esame tvirčiausia atrama ir patys svarbiausi žmonės visame pasaulyje, tačiau jie, atrodytų, per akimirką užauga, palieka...

Darnūs ir harmoningi santykiai turi ypatingai daug įtakos gyvenimo kokybei, tačiau sugyventi su kitu asmeniu reikia mokytis - abu partneriai...

Prasidėjus santykiams svarstome, kokia bus jų ateitis - ar pavyks drauge praleisti visą gyvenimą, o galbūt tai tik trumpalaikis...

Kuo arčiau diena, kai vaikas pravers darželio duris – tuo greičiau plaka ne tik būsimo darželinuko, bet ir tėvų širdys. Vaikų...

Rašyti komentarą

 
Rita
2010-07-20 13:34:31
pamirštas dar vienas laaabai svarbus vyrams dalykas, taigi šeštasis punktas turėtų būti toks: "gal pasimylim..." :))))
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (176)
algirdas