Vaikai > Laisvalaikis > Spektaklyje...
 

Spektaklyje "Raudonkepuraitė" vaidins ir vaikai


2010 07 07 | Autorius: Raganiukės teatras
 

Spektaklyje "Raudonkepuraitė" vaidins ir vaikai

Teatro žaidimų skrynelė - tai nuotaikingas renginys vaikams ir jų tėveliams su visiems gerai žinomos pasakos „Raudonkepuraitė“ humoristine interpretacija.


Vaikai nukeliaus į užburiantį fantazijų pasaulį ir galės pasijusti tikromis žvaigždutėmis, įkūnydami žymiosios pasakos „Raudonkepuraitė“ herojus: pamaivą Raudonkepuraitę, rūpestingąją mamytę, klastingąjį vilką, šimtas penkerių, bet vis dar energingą senelę ir narsųjį medžiotoją.
Įdomu, kas šio linksmai išradingo spektaklio režisierius? Na kas gi kitas, jei ne tikras linksmuolis Peliukas Micius, nuolat prisigalvojantis įvairiausių linksmybių!


"Teatro žaidimų skrynelė” ne tik prikaustys dėmesį, bet ir įtrauks į šventinių nuotykių verpetą. Didžiausias įspūdis vaikams – ne tik pamatyti mėgstamos pasakos spektaklį, bet ir patiems užlipus ant scenos tapti spektaklio dalimi, išmėginti aktorystės meną.


„Raganiukės teatras“ – teatras vaikams į spektaklį „Raudonkepuraitė“ kviečia jau šį šeštadienį, liepos 10 dieną, 12 valandą. Mūsų adresas S.Stanevičiaus g. 24, Vilnius. Bilietus platina Bilietai.lt. Taip pat bilietus rezervuoti ir įsigyti galima „Raganiukės teatre“. Skambinkite 867719812 arba rašykite raganiuke@raganiuke.lt Daugiau informacijos www.raganiuke.lt.


Gairės:  Peliukas Micius
 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Skaiste