Vaikai > Laisvalaikis > Mergaitės tituluotos...
 

Mergaitės tituluotos „Mažoji Mis 2010“


2010 05 31 | Autorius: Mažoji mis, Arūno Šliko nuotr.
 

Mergaitės tituluotos „Mažoji Mis 2010“

Savaitgalį jau 12-tą kartą organizuotą ir tradiciniu tapusį grožio ir mados konkursą „Mažoji Mis 2010“ laimėjo trys mergaitės skirtingose amžiaus grupėse. Iš viso dėl talentingiausių, artistiškiausių ir originaliausių „misių“ titulo varžėsi per 200 mergaičių ir visos Lietuvos.


„Šiemet buvo ypač sudėtinga atrinkti laimėtojas – susirinko labai daug ypatingų talentų ir sugebėjimų turintys vaikai. Vieni demonstravo šokius, kiti dainavo, eksponato savo piešinius, keramikos dirbinius. Buvome nustebinti vienos konkursantės pasirodymu – mergaitė ant veidrodinio padėklo pristatė savo iškeptą viščiuką“, - pasakojo konkurso organizatorė Danutė Elzbergienė.


Vyriausiųjų, 13-16 m. amžiaus kategorijoje, laimėjo keturiolikmetė Karolina Žibkutė iš Klaipėdos, konkurse prisistatė dainuodama. Pasak organizatorių, išskirtinio balso savininkė itin laisvai jautėsi scenoje, o po pasirodymo su mama atliko dainą “Ačiū, kad šalia esi” iš filmo “Liūtas karalius”.


Kitoje amžiaus grupėje, tarp 8-12 m. mergaičių, „Mažoji Mis 2010“ titulas įteiktas dvylikametei Emai Vilkončiūtėi, kuri į „Panoramoje“ vykusį konkursą atvyko iš Ukmergės. Įspūdingą, povą primenančią suknelę apsirengusi mergina komisiją sužavėjo artistiškumu ir elegancija.


Pirmąją vietą 3-7 a. grupėje laimėjusi penkiametė Jonė Astrauskaitė iš Vilniaus. Komisijai mergaitė patiko dėl savo natūralumo. Mažoji nugalėtoja džiaugėsi galėdama būti scenoje, drąsiai prisistatė ir artistiškai deklamavo eilėraštukus.


Mažųjų grupėje išrinktas ir „Mažasis Misteris 2010“ – Titas Staišiūnas (3 m.) iš Kauno, kuris visus nustebino grodamas smuiku. Komisiją ir žiūrovus mažasis nugalėtojas pribloškė pasirodydamas baltu, elegantišku fraku ir gėlėmis rankose. Visose amžiaus grupėse jis buvo vienintelis berniukas, tituluotas „Mažuoju Misteriu“.


Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtomis dovanomis , o Druskininkų vandens parkas konurso nugalėtojus pakvietė visai dienai papramogauti vandens parke .


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Tautvydukas