Namai > Šventės > Birželio 1-ąją –...
 

Birželio 1-ąją – speciali „2 minutės šlovės“ vaikų talentų laida


2010 05 31 | Autorius: LNK
 

Birželio 1-ąją – speciali „2 minutės šlovės“ vaikų talentų laida

Birželio 1-osios, Tarptautinės vaikų gynimo dienos, proga talentų šou „2 minutės šlovės“ parengė ypatingą laidą, skirta jauniesiems Lietuvos talentams.


Specialią laidą sudarys dvylika skirtingų pasirodymų. Kai kurie laidoje dalyvausiantys kolektyvai jau yra pelnę žiūrovų ir publikos simpatijas, skinantys prizines vietas jaunimo festivaliuose ir konkursuose, kiti – dalyvavę atrankoje į „2 minutes šlovės“, tačiau taip ir nepatekę į laidą. Visiems jiems bus suteikta galimybė parodyti savo ypatingus sugebėjimus. Vaikai ne tik šoks, dainuos, muzikuos, bet ir rodys cirko triukus, važinės vienaračiais ir nevaržomai improvizuos scenoje.


Specialios laidos taisyklės iš esmės skirsis. Visų pirma, publika su pulteliais galės tik palaikyti atlikėją, o komisijos komentarai bus tik teigiami.


„Tai bus absoliučiai pozityvi laida, kupina geros nuotaikos, emocijų, leidžianti atsiskleisti jaunųjų dalyvių individualumui“, - sako laidos vedėjas Vytenis Pauliukaitis.


Bus įsteigtos specialios nominacijos už muzikaliausią, ekstremaliausią, kūrybiškiausią, linksmiausią, keisčiausią, meniškiausią, plastiškiausią pasirodymą, Misteriui ir Mis šypsenai, už geriausią choreografiją, geriausią kostiumą ir kitos.


Tarp laidos dalyvių - Artūro Noviko džiazo mokyklos vaikų kolektyvas, menų studijos „Terra bella“ vaikų kolektyvas, cirko studijos „Šypsena“ vaikai, ansamblis „Džimba“.


„2 minutės šlovės“ – birželio 1-ąją, 19.10 val., per LNK


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
irmukas
2010-10-28 13:11:59
labai dziugu man pries sawematyti tokia saunia mergaitele as ja myliu as jos fane
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Selina