Nėštumas > Gimdymas > Gimimo dienos oras –...
 

Gimimo dienos oras – žvilgsnis į ateitį


2010 06 02 | Šaltinis: Horo.lt, Jupiterimages nuotr.
 

Gimimo dienos oras – žvilgsnis į ateitį

Astrologija leidžia vaiko ateitį spėti ne tik iš jo gimimo datos, bet ir iš to, kokios oro sąlygos vyravo jo gimimo akimirką.

 

Gimimo paros laikas

 

Jei žmogus gimsta ankstyvą rytą, jo gyvenime nestigs rūpesčių, o jis pats bus laimingas tik tada, jei visko pasieks savarankiškai, savo jėgomis.

 

Arčiau link vidurdienio gimusieji išsiskiria labai stipria energetika. Jie nuolat bus permainų epicentre. Dažnai jie turi ir ypatingų talentų.

 

Žmonės, į šį pasaulį atkeliavę vakare, per gyvenimą eina padedami nematomų jėgų. Jie paklūsta gyvenimo tėkmei. Sėkmė juos lydės tik tada, jei neįpras nuolat atidėlioti savo darbų ir pareigų.

 

Naktį gimusieji turi stiprių magiškų savybių. Jie gali valdyti likimus. Tačiau sunkiai išmoksta naudotis šia prigimtine dovana.

 

Oras gimimo dieną

 

• Saulėta. Į šį pasaulį saulėtą, ryškią dieną pasibeldę žmonės paprastai būna apdovanoti stipria energija. Jie pajėgūs sėkmingai kopti karjeros laiptais. Be to, jie gali keisti pasaulį aplink save. Tačiau išsiskiria ir dažnais pykčio proveržiais.

 

• Debesuota su pragiedruliais. Gimusieji dieną, kai danguje buvo ir saulė, ir debesų, gyvenime ieško savo asmeninės laimės. Jie linkę į daugybę kompleksų, kurie į jų sąmonę įsirėžia dar vaikystėje. Jų laimė priklausys nuo to, kiek efektyviai šie žmonės sugebės iš savo kompleksų išsivaduoti.

 

• Lietus. Per lietų gimęs žmogus dažnai gyvenime sukaupia turtų. Šie žmonės puikiai prisitaiko prie juos supančios aplinkos. Jie bus laimingi jei dar vaikystėje išmoks kantriai ir atkakliai dirbti.

 

• Sniegas. Jei gimimo dieną snigo, vaikas savo minčių jėga gebės valdyti savo likimą. Šie žmonės apdovanoti puikiais analitiniais gebėjimais, ilgainiui išmoksta materializuoti savo mintis.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 4 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dažnai kalbame apie gimdymą ir tapimą mama, kuomet moterį užplūsta beribė emocijų jūra, tačiau daug rečiau susimąstome apie vyro...

Tikriausiai kiekvienai teko išklausyti vyrų abejones dėl „tikrųjų“ gimdymo skausmų bei teiginius, kad moterys...

Jei laukiatės pirmojo vaikelio, natūralu, kad gimdymas jums kelia nerimą ir baugina. Tačiau bijoti nėra ko. Baimės greičiausiai...

Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sudaryta darbo grupė dėl gimdymų ne gydymo įstaigose, t.y. namuose, reglamentavimo baigė...

Rašyti komentarą

 
mamukas
2010-06-03 17:48:19
aš pritaikyčiau "Debesuota su pragiedruliais" tokiu atveju
vikte
2010-06-03 16:57:53
o kur apsiniauke?
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Deimena