Namai > Interjeras > 15 būdų atnaujinti...
 

15 būdų atnaujinti virtuvę... be remonto


2010 05 29 | Autorius: parengė L.Barzdaitienė, Bhg.com nuotr.
 

Vasara – ne tas metų laikas, kai norisi iki išnaktų sukiotis virtuvėje. Juk kai šilta mieliausiai lepiname save ir šeimą tuo, kas šviežia, lengvai pagaminama ir gaivu – kaip antai dubenėlis šviežių braškių su grietinėle ar lėkštė žaluma kvepiančių salotų.

Tas pats pasakytina ir apie virtuvės interjerą – norisi ko nors lengvo ir gaivaus. Ar įmanoma jį atnaujinti jei šios vasaros planuose remontas nenumatytas? Žinoma! Kai kurioms idėjoms įgyvendinti jūs užtruksite tik pusdienį. O dailesne virtuve ir didesniu komfortu galėsite džiaugtis ne tik vasarą!

1. Sezonas atidarytas. Lentynos – irgi. Jei jūsų virtuvėje jau yra keletas atvirų lentynų – pats metas jas atlaisvinti nuo to, kas čia seniai užsigulėję, bet jau kurį laiką nebeteikia jums jokio estetinio pasitenkinimo. Ryškių indų, vazelių ar jūsų lėlių kolekcijos kompozicijai čia – pati tinkamiausia vieta. Todėl papuoškite ir padailinkite šias lentynas, kad trauktų akį ir džiugintų širdį. O jei tokių lentynų jūsų virtuvėje vis dar nėra – gal susigundysite pasikabinti?

2. Tinkamas apšvietimas virtuvėje labai svarbu. O naujas šviesos šaltinis, kurio iki šiol nebuvo, ją akimirksniu atnaujins. Todėl gerai pagalvokite, kurioje virtuvės zonoje jums dar trūktų lempos, ir ten ją įkurdinkite. Tokios vietos nėra? Tada nusipirkite kokią nors šviečiančią puošmeną – pavyzdžiui, lavos lempą ar prie jūsų interjero tinkančią žvakidę. Šviesos ir šilumos čia nebus per daug!

 

3. Operacija „rankenėlės“. Pakeisti spintelių ir stalčių rankenėles – juokų darbas. O skirtumą pastebėsite iš karto. Jos – tarsi naujas šalikėlis prie senos palaidinės, gali akimirksniu atnaujinti jūsų interjerą, suteikti jam naujo šarmo. O jei dar išsirinksite patogesnį ir ergonomiškesnį variantą nei iki šiol turėjote – pajusite, jog virtuvėje praleidžiamos valandos tampa vis malonesnės!

4. Vieta užrašams. Paprastas, bet labai smagus sprendimas visai šeimai. Jei neturite kur įkurdinti lentos – galite ją pakabinti tiesiog ant virtuvės durų ar spintelių. Jei jūsų virtuvė – senoviško, retro stiliaus, dailiai atrodys paprasta juoda lenta, jei interjeras modernesnis – rinkitės baltą magnetinę. Šioje lentoje sutilps ir žinutės kitiems šeimos nariams, ir patiekalų, kuriuos šiandien gaminsite, receptai ir, jei tik panorėsite – meilės prisipažinimai. O mažiesiems šeimos nariams tai taps nauja erdve dailininko fantazijoms įgyvendinti.

5. Nauji aksesuarai baldams. Baldų aksesuarai – tai ne tik durų rankenėlės. Kodėl gi neišmėginus kitokių dekoro elementų? Naujos kojos virtuvės stalui, raižyti ornamentai spintelės kampuose – ir jūsų virtuvė iškart prisipildys naujų štrichų.

6. Lėkščių paradas. Jei vis dar neradote savo virtuvei tinkamo paveikslo – kodėl gi nepapuošus jos dekoratyvinėmis lėkštėmis? Būtent virtuvėje jos bus savo vietoje. O jei vis dėlto dekoratyvinės lėkštės jums kelia alergiją – puošybai puikiausiai tiks ir paprastos, iš kurių valgote. Svarbiausia – parinkti deramą spalvų gamą!

7. Spalvos akcentas. Net jei neketinate keisti virtuvės spintelių – galima pakeisti atskiras jų detales. Pavyzdžiui, stiklą. Jei jūsų spintelių dureles puošia skaidrus bespalvis stiklas, perdėjus tose vietose spalvotą stiklą būtų iš esmės pakeistas virtuvės „makiažas“. O gal dar naujas stalviršis ar kilimėlis prie kriauklės? Tikrai susikurtumėte įspūdį, kad virtuvę pakeitėte iš pagrindų!


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
arijus
2015-11-27 15:14:09
Plytelės labai gražios visose vonios kambariuose. Mes tai plyteles pirkome iš šios parduotuvės: http://www.vokiskakeramika.lt/sienu-plyteles.html , kuri būtent ir specializuojasi dirbant su plytelėmis tai buvo lengva gauti ir reikalingos informacijos apie visą eigą ir paruošimą.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Vyte