Namai > Skaitiniai > "Mamos žurnalas" birželiui
 

"Mamos žurnalas" birželiui


2010 05 24 | Autorius: Mamos žurnalas
 

"Mamos žurnalas" birželiui

Mano mažiukas

 

* Viršelio šeima – tėtis Remigijus su sūneliais Vakariu, Aidu ir Vėju.

* „Ką valgyti žindyvei“. Naujas žurnalo autorius gydytojas Kazimieras Vitkauskas tęsia straipsnių ciklą apie žindymą. Šį kartą skaitykite, ką valgyti žindančiai mamai, kad vaikutis gerai jaustųsi.

* „Neskubėk teisti“. Dramatiška mamos istorija apie nesėkmingas pastangas žindyti.

* „Gimimas be prievartos“. Garsios akušerės-ginekologės Bangos Kulikauskaitės patarimai, kaip elgtis su vos užgimusiu vaikeliu.

* „Saldžių sapnų, mažyti“. Patarimai „nemiegučio“ tėvams.

* „Ekologiškas maistelis“. Tęsiame ekologijos pamokėles. Šį kartą – apie tai, kaip gaminamas ekologiškas maistelis ir kuo jis skiriasi nuo parduodamo prekybos centruose.

 

Maži-dideli


* „Bijo dėdės“. Psichiatrė apie tai, kodėl kai kurie maži vaikai paniškai bijo svetimų (nors šie „svetimi“ – tai mylintys seneliai, tetos ir dėdės).

* „Aš nemušu savo vaiko“. Psichologė nagrinėja aktualią temą – kaip bausti nemušant.

* „Vaikas – tai kūrinys su neribotomis galimybėmis“. Pokalbis su „Vilnius Montessori prie-School“ darželio direktore Ivona Rožanovska apie M.Montessori lavinimo metodiką.

„Kaip šauniai atšvęsti gimtadienį“. Linksmos idėjos „princesių“ ir „piratų“ gimtadieniams: receptai, žaidimai, dekoracijos.

 

Būsiu sveikas


* „Pediatras atsako“. Docentas Algimantas Vingras atsako į skaitytojų atsiųstus klausimus.

* „Ką gerti?“. Pradedame karštojo sezono straipsnių ciklą apie vaiką ir gėrimus. Pirmasis tekstas – apie vandenį. Pasirodo, jo yra visokiausio, ir vaikams tinka ne visas...


* „Ką valgo mūsų vaikai“. Pokalbis su svetainės www.sveikasvaikas.lt įkūrėjais apie maisto priedus ir kaip nuo jų apsisaugoti.

 

Mūsų namuose

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Samanta