Vaikai > Laisvalaikis > Vaikų piešinių paroda...
 

Vaikų piešinių paroda „Elektronikos pasaulyje“


2010 05 18 | Autorius: Elektronikos pasaulis
 

Vaikų piešinių paroda „Elektronikos pasaulyje“

650 vaikų piešinių iš visos Lietuvos nuo gegužės 15 dienos bus eksponuojami Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“.


Ikimokyklinio amžiaus vaikučių prašyta pavaizduoti juos supančią aplinką piešiniuose, kurių tema „Elektronikos pasaulyje“. Siekta, kad tėveliai ar globėjai daugiau bendrautų su savo vaikučiais, skatintų juos fantazuoti, lavintų jų kūrybą. Galiausiai, kad per piešinius pamatytų savo mažųjų atžalų supratimą apie juos supančią aplinką, jų sugebėjimus, pasiekimus. Taip pat smalsauta kaip šiuolaikinės technologijos pakeitė mažamečių mąstyseną.


Parodoje demonstruojami įvairiausi darbai – nuo paprastesnių iki sudėtingų, nuo pieštų pieštuku iki asambliažo. Pusantrų metukų dar neturintis Erikas Miškinis iš Molėtų nupiešė net 3 piešinius – viename iš jų pavaizduotas žmogutis su ausinėmis ir MP3 grotuvu. Septynmečio vilniečio Aido Lukoševičiaus piešinys išraiškingas spalvingumu ir elektronikos iliuzija kosmose. Dėka lakios fantazijos penkiametė Airina iš Nemėžio mobilų telefoną pavaizdavo kaip dūzgiančią bitę. Ne mažiau žavi dvimečių Martynos Bareikaitės, Sakuros Matuševos, Karolinos Todė, Karolinos Paplaukaitės, Rusnės Januškevičiūtės piešinukai bei jų vaikiškas supratimas apie elektroniką.


Kitų vaikučių piešiniuose žaismingai pavaizduoti robotai, televizoriai, telefonai, raketos, elektroniniai žaislai, žaidimai ir kiti, matyt, mums dar nežinomi ateities išradimai.


Parodoje bus eksponuojami Šiaulių lopšelių-darželių „Žiogelis“, „Varpelis“, „Kulverstukas“, „Pupų pėdas“, „Sigutė“, „Dainelė“, Pakruojo raj. Linkuvos ''Šaltinėlis'', Panevėžio lopšelių-darželių „Kregždutė“, „Vaivorykštė“, „Žibutė“, „Diemedis“, Klaipėdos “Du gaideliai”, Vilniaus „Eglutė“, „Užupiukas“ ir kitų Lietuvos lopšelių darželių auklėtinių darbeliai.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Vyte