Namai > Interjeras > Vaiko kambario puošmena...
 

Vaiko kambario puošmena – lovūgalis (foto)


2010 05 12 | Šaltinis: Bhg.com nuotr.
 

Vaiko kambario puošmena – lovūgalis (foto)

Įspūdinga lova – puikus būdas padėti vaikui susidraugauti su miegu. Juk kiekviena mama žino: kartais pietų pogulio ir vakaro miego laikas tampa tikru iššūkiu, o lova – priešu numeris vienas.

 

Bet jei lova iš tiesų primins pasaką? Arba subtiliai vilios į sapnų karalystę mielais piešiniais ir savo minkštutėliu patalų glėbiu? Viskas gali iš esmės pasikeisti.

 

Ir tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte dabar pat lėkti į baldų parduotuvę pirkti naujo baldo. Atidžiai įsižiūrėkite į savo vaiko lovelę ir pasvarstykite, kaip būtų galima ją patobulinti? Gal pritvirtinti keletą minkštų, baldiniu audiniu apvilktų pagalvėlių? Gal nagingas tėtis pritaisys karališkais raštais išraitytą atramą? Kartais net ir perdažytos senos durys, pastatytos lovos gale, gali tapti žaviu kambario akcentu. O jei jūsų mažylis jau spėjo pakerėti visus savo piešiniais – galbūt pats metas duoti jam į rankas teptuką ir rimtesnių dažų, kad savo lovą dekoruotų taip, kaip labiausiai patinka jam pačiam?

 

Daugiau idėjų galite pasisemti mūsų fotogalerijoje!


 


 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
mantas