Namai > Šventės > E. Kernagytė: „Mama yra...
 

E. Kernagytė: „Mama yra pati geriausia mano draugė“


2010 04 30 | Autorius: NesMyliu.lt
 

E. Kernagytė: „Mama yra pati geriausia mano draugė“

Sakinį „Aš myliu savo mamą, nes...“ viena iš kastingo agentūros „Face bureau“ įkūrėjų, renginių vedėja Eglė Kernagytė pabaigia taip: „mano mama yra nuostabiausia pasaulyje mama, nes mano mama yra pati geriausia mano draugė, nes mamos meilė man, broliui ir mūsų vaikams yra begalinė, nes mano mama yra tarsi namų židinys, kuris suburia mus visus kartu, nes mano mama kepa patį skaniausią obuolių pyragą ir šiaip yra be galo žavinga moteris...“.

Artėjant Mamos dienai, Eglė pasakoja dažniausiai nenusprendžianti iš anksto, ką dovanos, tačiau labai stipriai jaučia savo mamą, todėl ties ta dovana ją sustabdo kažkas viduje. Šiemet savo mamai dovanų ji jau išrinko – užrašų knygą ir priminimų lentą:
 

„Kažkada mama tyliai išdavė savo svajonę – parašyti pasaką mūsų vaikams, todėl pirmoji dovana yra tarsi postūmis judėti svajonės link. Taip pat negalėjau praeiti pro šalį pamačiusi priminimų lentą, ant kurios galima rašyti kreidele. Mūsų namuose tikrai nėra paslaptis, kad mama yra tikra užmirštuolė. Anksčiau tėtis ją vis bandė įpratint naudotis lipniaisiais lapeliais, o dabar bandysiu jos užmaršumą sušvelninti šia dovana“, – su šypsena pasakoja Eglė.


Taip pat mados ir stiliaus centre „Europa“ dovanas savo mamoms surado vestuvių planuotoja ir renginių organizatorė Viktorija Prokofjeva, žurnalistė Liepa Kiauleikytė-Rimkevičienė, aktorius Ramūnas Cicėnas, „Pamilk save“ saviraiškos ir psichologijos studijos dėstytoja Aistė Jasaitytė-Čeburiak bei rinkodaros kompanijos „Publicum Events“ pardavimo ir plėtros vadovas Alfas Ivanauskas. Tai, ką kiekvienas jų Motinos dienos proga padovanos savo mamai šiemet, bei jų mintis apie mamas galite rasti dovanų idėjų portale NesMyliu.lt.


www.NesMyliu.lt – tai iš širdies atrinktų dovanų idėjų portalas ieškantiems mielų, šiltų ir originalių dovanų.
 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
anita
2011-04-15 18:49:31
mano mama taip pat man geriausia drauge. mes netgi zinome ka norim per gimtadienius, todel lengva nupirkti dovanas ir siek tiek nustebinti. kadangi mano mama labai jaunatviska ir prisiziuriu save, tai nupirkau jai is geradovana.lt pasilepinima SPA salone:)
lina lukminaite
2010-11-25 15:59:19
labai graziai dainuoji as duodu nali 10 as limna lukminaite 8b kl
EGYDA
2010-11-25 15:57:33
labai graziai dainuoji as duodu balu 10 as egyda
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Ramūnas