Sveikata > Ligų prevencija > Tirpdyti kilogramus visai...
 

Tirpdyti kilogramus visai nesunku


2010 04 14 | Autorius: Saulius Antanaitis, Balsas.lt
 

Tirpdyti kilogramus visai nesunku

Pavasarį vėl pulsime išbandyti įvairias dietas, prisiminsime sporto klubus, leisime pinigus „stebuklingiems“ vaistams ir... kaip visada – jokio rezultato. Bet išeitis yra.

2009 metais Vokietijoje vykusioje parodoje „Medica 2009“ lietuviai nustebino jos dalyvius – nusipirko naujausią žinomos Didžiosios Britanijos kompanijos „Chromogenex“ diodinį lazerį.

Šis aparatas − didžiulė naujovė lieknėjimo srityje. Pasak šio lazerio gamintojų, visiems kitiems aparatams laikas į užtarnautą poilsį. Jau keli mėnesiai ši pirmoji Baltijos šalyse pasirodžiusi naujovė sėkmingai tirpdo nereikalingus kilogramus Vilniaus lazerinės estetikos klinikoje „Novana“.

 


Kaip pašalinami riebalai

 

− Kaip veikia šis naujasis lazeris? – „Balsas.lt savaitė“ paklausė klinikos „ Novana“ direktoriaus, Balstogės medicinos universiteto absolvento, gydytojo Viktoro Nosevičiaus.

− Aparato skleidžiama matoma raudona šviesa stimuliuoja žmogaus kūno natūralius procesus ir tiesiogiai veikia riebalines ląsteles. Procedūros metu pašalinamos riebalų sankaupos. Riebalinių ląstelių sienelėse laikinai atsiveria poros ir tada ląstelės turinys ištrūksta.
Procedūros metu nėra žalojama oda, kraujagyslės ir periferiniai nervai. Ląstelės turinys per limfatinę sistemą yra nukreipiamas į tas kūno vietas, kuriose jis metabolizuojamas.

Riebalinės ląstelės tampa gerokai mažesnės. Rezultatas jau po pirmosios procedūros akivaizdus − sumažėja kūno apimtys, pavyzdžiui, pilvo zonoje nuo 1 iki 3 centimetrų, netenkama 0,5–1,5 kilogramo kūno masės. Po procedūros visada rekomenduoju atlikti fizinius pratimus.

 

− Tai skausminga? Kiek laiko trunka viena procedūra?

− Šis lazeris dar kitaip vadinamas šaltuoju. Daugelis mano pacientų jaučia tik švelnią šilumą. Jokio skausmo! Procedūra trunka tik 20 minučių. Pacientas jos metu ilsisi. Norint pasiekti dar geresnių rezultatų – rekomenduoju po šios procedūros atlikti vadinamąjį limfodrenažinį masažą. Jis trunka 45 minutes.


 

Po mėnesio savęs nepažinsite

 

− Kiek procedūrų rekomenduojate?

− Maksimalus efektas matomas po 8 procedūrų konkrečiai probleminei kūno vietai. Per savaitę galima atlikti po dvi tokias procedūras. Taigi po mėnesio kūnas gali atrodyti visiškai kitaip.

Dažniausiai procedūros atliekamos pilvo srityje, nes tai yra viena tų žmogaus kūno vietų, iš kurių sunkiausiai pašalinami riebalai laikantis dietų ir sportuojant. Taip pat labai populiarios rankų, blauzdų bei šlaunų, sėdmenų ir pasmakrės sritys.

 

− Ar vyrams ši naujovė tinka?

− Žinoma. Nerekomenduotina tik vaikams iki 18 metų.


 

Naudinga pietų pertraukėlė

 

Lazerinės estetikos klinikoje „Novana“ atliekamos ir kitos grožio procedūros. Populiariausia – fotorejuvenizacija (fotoatjauninimas). Tai veido odos patempimo ir atjauninimo procedūra, kurią gydytojas V. Nosevičius rekomenduoja atlikti moterims nuo 30 metų arba turinčioms problemišką, pavargusią veido odą.

Po procedūros oda tampa elastingesnė, pagerėja jos tekstūra, išnyksta smulkios raukšlelės, pašviesėja pigmentinės dėmės ir veido raudonis. Prieš šią procedūrą gydytojas rekomenduoja odos šveitimą nauju, neskausmingu būdu. Naudojami deimantiniai mikrokristalai vakuuminiam siurbimui. Procedūra trunka tik 30 minučių. Vakarų šalyse ji net vadinama „pietų pertraukėlės procedūra“.


www.novana.lt 


 
Taip pat skaitykite
Gripas – tai kvėpavimo takų infekcija, kurią sukelia gripo virusas. Jo sezonas tęsiasi nuo lapkričio iki kovo. Vaikai serga gripu 2-3...

Žmonės ilgą laiką stengėsi atrasti būdą, kaip efektyviai, pigiai ir greitai apsisaugoti patiems ir apsaugoti savo vaikus nuo baisiausių...

Tai patys elementariausi sveikos gyvensenos būdai, kurie saugos jūsų dantukus. Tai leis išsaugoti ne tik sveikus dantis, bet ir visą...

Visi žinome, kad šių laikų maisto produktai, perėję apdorojimo, perdirbimo, genetinių mutacijų ir cheminių trąšų atakų...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Edvinas