Vaikai > Vaiko priežiūra > Žaismingas „Pukio“...
 

Žaismingas „Pukio“ kirpimo kėdes pirmieji išbandė žinomų žmonių vaikai


2010 04 12 | Autorius: Pukis
 

Žaismingas „Pukio“ kirpimo kėdes pirmieji išbandė žinomų žmonių vaikai

Daivos Tamošiūnaitės-Budrės septynmetė dukra Adelė, taip pat septynmetė Inesos Kurklietytės Liepa, Gabrielės Januškevičiūtės penkiametė Barbora, penkiametis Žygio Stakėno sūnus Kajus, Gretos Vaitkutės keturmetis Dominykas ir Atlantos 2,5 m. Saulė su pusbroliu – tapo pirmaisiais specializuoto vaikų kirpimo ir masažo salono „Pukis“ klientais, išbandžiusiais žaismingas kėdes, kurios kartu su multiplikaciniais filmais ir kompiuteriniais žaidimais kirpimąsi prilygina žaidimui.

 

Specializuoto vaikų kirpimo ir masažo salono idėja kilo ne vienerius metus Danijoje gyvenusių lietuvių šeimai - Astai ir Nerijui Rimkevičiams, kurie, turėdami du sūnus, kelionės į JAV metu susižavėjo šios šalies vaikų kirpyklomis.

 

„Amerikoje, turbūt kaip niekur kitur, daug dėmesio skiriama vaikų poreikiams, todėl su pirmuoju sūnumi keliaudami po šią šalį buvome nustebinti, kaip paprasta ir patogu ten apkirpti net kūdikį. Tiesa, Europoje, ypač Skandinavijoje, kur teko porą metų gyventi, vaikų kirpyklos yra įrengtos kur kas kukliau. Vis dėlto, prieš penkerius metus grįžę gyventi į Lietuvą, šios idėjos nepamiršome - mamų interneto forumuose gausu atsiliepimų apie vaikų kirpimo problemas, todėl galiausiai ryžomės šią idėją čia įgyvendinti“, - sakė „Pukio“ vadovė Asta Rimkevičienė.

 

Pasak jos, dažniausiai mamos Lietuvoje skundžiasi, jog vaikas neišsėdi kirpykloje, suaugusiųjų kirpėjos neranda bendros kalbos su vaiku, mažesnieji bijo žirklių ar kerpamų plaukų garso. Tuo tarpu „Pukio“ koncepcija paremta žaisminga aplinka ir užsiėmimais, kurie padeda nukreipti vaiko dėmesį į jam įdomius dalykus ir kirpimą padaro maloniu užsiėmimu.

 

„Čia, be abejonės, svarbu ne tik spalvingais piešiniais išmargintos sienos, televizoriai, rodantys animacinius filmukus ar kompiuteriniai žaidimai, bet ir personalas, gebantis ne tik kirpti vaikus, bet ir su jais betarpiškai bendrauti“, - sako A.Rimkevičienė.

 

„Pukio“ kirpykloje, kurioje yra visa vaikams pritaikyta speciali įranga, dirbs 4 kruopščiai atrinktos kirpėjos. Rinkdamiesi personalą, padedant šios srities profesionalams, „Pukio“ savininkai atsižvelgė ne tik į kandidatų patirtį, profesionalumą, bet ir charakterį bei išprusimą, pavyzdžiui, žinias apie vaikiškas pasakas arba geografiją.

 

„Norime, jog „Pukio“ kirpėjai galėtų bendrauti su mažuoju klientu jam įdomiomis temomis, juolab, kad šiuolaikiniai vaikai labai aktyvūs, besidomintys naujovėmis, greitai įsisavinantys informaciją. Jei iš kirpyklos vaikas išeis ne tik su gražia šukuosena, bet ir smagiai ir naudingai pabendravęs, tėvai liks labiau patenkinti“, - sako kirpyklos vadovė.

 

Į „Pukio“ kirpyklą kviečiamos šeimos, norinčios apkirpti kūdikius nuo 9 mėn., įvairaus amžiaus berniukus ir mergaites, taip pat, kai reikia šventinės šukuosenos ar net vaikiško manikiūro. „Pukis“ teiks ir kūdikių bei vaikų masažo paslaugas, organizuos mankštas. Įvairių kūno dalių masažą kirpykla-salonas siūlys ir tėvams, belaukiantiems vaikų.

 

Vaikiškas kirpimas ir šukuosenos „Pukyje“ kainuos nuo 15 iki 60 Lt, o masažai ir mankštos nuo 30 iki 60 Lt.

 


 
Taip pat skaitykite
Parinkti tinkamus drabužius vaikui atvėsus orams – sudėtinga užduotis, kadangi mažiesiems net ir šaltuoju laikotarpiu lauke rūpi...

Kūdikius auginančios šeimos didžiausia vertybe ir prabanga įvardija miegą... Tiek keletą papildomų mamos ir tėčio miego...

Kad artėjantis šeimos pagausėjimas keltų kuo mažiau nerimo bei rūpesčių, svarbu tam tinkamai pasiruošti: iš anksto...

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti...

Rašyti komentarą

 
Inga
2010-05-18 13:06:33
sauniai atrodo kirpyklele... tokioje ir man butu idomu kirptis :-DDD
valio
2010-04-22 09:47:41
valio
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
Karmena