Namai > Buitis > Komiso filosofija
 

Komiso filosofija


2010 02 26 | Autorius: Aksominė karamelė
 

Komiso filosofija

Vaikai taip greitai užauga. Kur kas greičiau, nei spėja sunešioti jiems nupirktus drabužėlius... Beveik nauji žaislai keliomis eilėmis rikiuojasi ant lentynų, o spintoje apsigyveno dar kelios papildomos poros taip ir nespėtų pranešioti vaikiškų batukų... Pažįstama situacija. Ar ir jūs tempiate ryšulius su taip greitai išaugtais arba net nespėtais panaudoti vaiko drabužėliais, žaislais į palėpę? Nešate baldelius į sandėliuką, baigiate užgriozdinti senais daiktais visą spintą? Turite daug vietos tokiai prabangai?

 

O gal parduodate tuos daiktelius internetu? Atsakinėjate į skambučius ir elektroninio pašto žinutes, tariatės dėl kiekvieno daiktelio, susitikimo? Turite daug laiko tokiai prabangai?

 

Nuo šių rūpesčių jus gali išlaisvinti komiso parduotuvės. Kai kurios ne tik išlaisvinti nuo rūpesčių, bet ir pasirūpinti jumis. Kad laikas praskrietų maloniai.

 

Vilniuje atsidarė nauja komiso parduotuvė – drabužinė „Aksominė karamelė“. Šios parduotuvės įkūrėjos yra mamos, todėl puikiai žino visus mamų džiaugsmus ir rūpesčius. Jos taip pat moterys, kurios nori puoštis nešvaistant kosminių sumų. Parduotuvės asortimentas tinka visai šeimai. O kol mama renkasi prekes, vaikas gali žaisti žaidimų kambaryje, o vyras – skaityti žurnalus.

 

Į parduotuvę rūbus ir kitus daiktus atnešti gali bet kas. Tik rūbai turėtų būti kruopščiai atrinkti, nesunešioti, kokybiški. Tai ne "second hand" parduotuvė. Tai visai kas kita. „Aksominė karamelė“ - tai saldžios prabangos simbolis, tai įdomūs ir kokybiški daiktai.

 

Skonis – dalykas subtilus ir labai asmeniškas. Kaip ir saldumo atspalviai - labai įvairūs: nuo rafinuoto šokolado iki pigios cukraus vatos… Karamelei pagaminti reikia laiko ir gerų produktų: cukraus, grietinėlės, sviesto. Be to, karamelė retai kada valgoma viena, dažniau vartojama kaip pagardas. Saldžios karamelės simbolis – originalūs, įdomūs, praktiški, išbandyti ir kokybiški daiktai bei aksesuarai, kuriuos rasite apsilankę komiso praduotuvėje – drabužinėje „Aksominė karamelė“. Ir ji taip kvepia vaikyste, ar ne?
Keiskimės atradimais!

 

Drabužinė AKSOMINĖ KARAMELĖ
Pylimo g. 20, Vilnius,
Tel.: 8-653-22 753
El.paštas: info@aksominekaramele.lt
www.aksominekaramele.lt


 
Taip pat skaitykite
BestSecret.com stebina didžiuliu drabužių, avalynės, aksesuarų, interjero detalių pasirinkimu bei įspūdingomis nuolaidomis, tačiau...

Norint pasisiūti ką nors gražaus, kyla du klausimai. Pirmasis – kokios tendencijos drebina 2020-ųjų mados pasaulį? Antrasis klausimas...

Vyresnės kartos moterims drabužių siuvimas ir persiuvimas puikiai pažįstamas, tačiau jaunesnės mamos senus daiktus tiesiog išmeta....

Dulkių siurbliai robotai daugiau nei dvidešimt metų audrina technologijų mėgėjų vaizduotę. Deja, iki šiol jiems tekdavo tik...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (191)
Jogintas