Namai > Interjeras > Virtuvės interjeras su ugnele
 

Virtuvės interjeras su ugnele


2010 02 24 | Šaltinis: Ameno.ru, Jupiterimages nuotr.
 

Virtuvės interjeras su ugnele

Virtuvė – tai vieta, kur šeima praleidžia daugiausiai laiko. Ne paslaptis, kad dažniausiai ir į vyro širdį kelias veda būtent per čia. Todėl labai svarbu, kad virtuvė būtų ir patogi, ir jauki.

 

Geriau mažiau nei per daug

 

Idealiu atveju virtuvė turėtų būti labai erdvi. Tačiau realybėje, deja, dažniausiai teturime 6-10 kvadratinių metrų, į kuriuos reikia sugrūsti daugybę baldų ir buitinės technikos. Ką daryti, jei jūsų svajonių virtuvė paprasčiausiai neišsitenka tame plote, koks jai yra skirtas? Lieka tik viena išeitis – griežtai laikytis funkcionalumo principo. Tai reiškia, kad turėtumėte įsirengti patogią darbo erdvę ir neperkrauti virtuvės ne pirmo būtinumo daiktais.

 

• Rinkdamasi virtuvės spinteles daugiau dėmesio skirkite toms, kurios atsidaro žaliuzių principu arba kurių durelės atsidaro susistumdamos į armonikėlę. Tokia konstrukcija labiau taupo erdvę, suteiks daugiau judėjimo laisvės virtuvėje.

 

• Alternatyva tradiciniam virtuvės stalui mažoje virtuvėje gali tapti prie sienos tvirtinamas pakeliamasis staliukas arba sudedamas staliukas, kuris iš mažo baldo gali akimirksniu virsti standartinio dydžio stalu.

 

• Stumdomos arba armonikėle susilankstančios virtuvės durys taip pat leis sutaupyti keletą metrų erdvės. Galima apskritai atsisakyti durų, o virtuvę nuo kambario atskirti kabančiomis suveriamomis užuolaidėlėmis, kurios tuo pačiu suteiks jūsų interjerui žaismės ir spalvų.

 

• Renkantis šaldytuvą patartina dairytis ne platesnio, o aukštesnio – taip sutaupysite erdvės ne šaldytuvo talpos sąskaita.

 

• Taupant erdvę visus kasdien naudojamus buitinės technikos prietaisus, kaip, antai, kombainas, kavamalė, trintuvas ir pan., geriau išdėlioti ant prie sienos pritvirtintų lentynėlių – taip jums liks daugiau darbinės zonos erdvės ant spintelių.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Paskutinė stotelė einant iš namų – prieškambaris. Pirma stotelė grįžus – taip pat prieškambaris. Kuo geriau...

Nuotraukų galerija ant namų sienos spinduliuoja jaukumu ir šiluma - juk tuomet kasdien žvelgiame į pačius brangiausius prisiminimus,...

Šiuolaikinės virtuvės gali atrodyti labai įvairiai, tačiau vienas populiarėjantis elementas turėtų sužavėti daugelį....

Nerūdijančio plieno, granitinės, keramikinės bei tektonito plautuvės – tik dar vienas įrodymas, kad „Franke“ yra...

Rašyti komentarą

 
Moderni erdvė
2018-10-11 17:00:37
Virtuvės baldai. Stalai, kėdės, komodos, biuro kėdės ir kiti baldai. http://modernierdve.lt/produktai/valgomojo-erdvei
Tomas
2010-03-12 17:30:58
www.jauku.lt ekologiski namai
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (193)
Monika