Namai > Skaitiniai > "Mamos žurnalas" kovui
 

"Mamos žurnalas" kovui


2010 02 24 | Autorius: Mamos žurnalas
 

"Mamos žurnalas" kovui

Mano mažiukas

* Viršelio berniukas Dovas.

* „Žindymas – kaip kontraceptikas“. Naujas žurnalo autorius gydytojas Kazimieras Vitkauskas tęsia straipsnių ciklą apie žindymą. Šį kartą skaitykite, kaip žindymas apsaugo nuo pastojimo.

* „Saugus miegojimas kartu“. Ištrauka iš naujos knygos „Geriausia pradžia“. Patarimai, kaip miegoti su kūdikiu, kad jo nenuspaustume.

* „Sunkus išsiskyrimas“. Psichologė – apie pirmuosius mamos ir kūdikio išsiskyrimus. Pasirodo, net mamos išėjimas į dušą dešimčiai minučių kūdikiui yra skaudus išsiskyrimas...

* „Penki pojūčiai – kelias į pasaulio pažinimą“. Psichologė apie tai, kaip lavinti vaiko pojūčius – klausą, regą, skonį, uoslę, lytėjimą ir pusiausvyrą.

* „Renkamės batukus“. Patarimai mamoms. Nauja informacija apie batukų dydžius WMS.

 

Maži-dideli

* „Didysis septynmetis“. Tęsiame straipsnių ciklą apie vaikų raidą. Šį kartą toliau skaitykite apie vaikų nuo 5 iki 7 metų raidą. Ką turi mokėti, kuo užsiimti, kaip lavinti.

* „Apsvaiginti Ilgio Piglio“. Psichologų diskusija apie kūdikiams ir mažiems vaikams skirtų filmukų personažus – teletabius, tomblibukus, tvynius ect. Ar leisti žiūrėti šiuos filmukus, ką jie duoda?

* „Paskendę internete“. Patarimai, kaip apsaugoti mažiausius vaikus nuo internete slypinčių pavojų. Jau 3 metų vaikas, landžiodamas internete gali apsipirkti ebay parduotuvėse, o pradinukai jau gali būti suvedžioti pedofilų, apsimetusių susirašinėjimo draugais... Išeitis – interneto auklės (Net Nanny).

* „Piešinių paslaptys“. Psichologė apie tai, kaip perskaityti vaiko piešinius. Apie vaiko vidinį pasaulį pasako net tai, kokio dydžio lapą piešimui jis renkasi.

* „Ką gali lėlės“. Naujovė – lėlių terapija, kurios metu vaikai atskleidžia slapčiausius savo išgyvenimus.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 3 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
Skirmante
2010-03-18 11:43:11
Labai geras zurnalas
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (201)
Markas