Vaikai > Laisvalaikis > „Vaikų balso 2010“...
 

„Vaikų balso 2010“ rinkimuose nauji vardai: Jazzu ir „Dar pažiūrėsim“ aktoriai


2010 02 24 | Autorius: TV3
 

„Vaikų balso 2010“ rinkimuose nauji vardai: Jazzu ir „Dar pažiūrėsim“ aktoriai

Tradicinis, jau šeštą kartą rengiamas „Vaikų balsas 2010“ šiemet sulaukė didelio vaikų susidomėjimo. Balsus už savo mėgstamiausius atlikėjus, aktorius, knygas, filmus ir dainas tik įpusėjus balsavimui jau atidavė per 20 tūkst. mažųjų balsuotojų. Balsavimas TV3 interneto svetainėje tęsiasi iki kovo 3 dienos.

 

Vaikai vėl įrodė esą ištikimiausi savo numylėtinių gerbėjai – populiariausiųjų sąrašuose mirga jau bene tradiciniai vaikų mėgstamų atlikėjų vardai, tačiau atsirado ir naujų, neseniai išpopuliarėjusių: Justinas Jankevičius, Giedrius Savickas, „Lietuvos talentų 2009“ nugalėtojas Mikas, Agnė Šataitė, Edita Užaitė, Skaiva, Audrius Bružas ir daugiau vaikų pastebėtų įžymybių.

 

Per Velykas vyksiančio renginio metu paaiškės „Vaikų balso 2010“ nugalėtojai, o dabar žvaigždės nerimauja, kas iš jų pateks į nominantų sąrašus – kurie bus tarp trijų populiariausių savo kategorijoje.

 

Dėl mėgstamiausių atlikėjų trejetuko šiuo metu varžosi jau seniau vaikų įvertintos dainininkės Lina Joy, Eglė Jurgaitytė ir Mia, tačiau jos turi dvi naujas konkurentes – Rūtą Ščiogolevaitę ir Jazzu.

 

Tarp dainininkų daugiausiai balsų sulaukia Sel – Egidijus Dragūnas, Marijonas Mikutavičius, Mantas, Vudis, Deivis ir Sasha Son(g). Kurie pateks tarp trijų populiariausių – paaiškės kovo viduryje.

 

Dėl populiariausios grupės vardo šiais metais itin aktyviai kovoja „Studentės“ ir „69 danguje“. Nuo jų neatsilieka grupės „Neo“, „Yva“ ir „G&G Sindikatas“. Nuspręsti, kas pateks į grupių trejetuką, vaikai dar gali balsuodami svetainėje – tv3.lt.

 

Vaikų aktoriaus nominacijoje, kuriai pristatyti tiek vyrai, tiek moterys, populiariausi iki šiol buvo 4 vyrai (Džiugas Siaurusaitis, Vytautas Šapranauskas, Giedrius Savickas, Ramūnas Rudokas) ir viena mergina – Jurgita Jurkutė. Apdovanojimui bus nominuoti tik trys iš jų.
Ypač įnirtinga kova vyksta mėgstamiausios dainos kategorijoje – čia lyderiai keičiasi kiekvieną dieną, o rezultatai skiriasi tik dešimtimis balsų. Nieko keista, nes šiam apdovanojimui pateikti populiariausi šiandieniniai hitai. Dėl geriausios dainos vardo grumiasi tik mėgstamiausi vaikų atlikėjai ir grupės: Linos Joy „Nutapysiu“, „69 danguje“ ir „Pikaso“ daina „10 priežasčių“, Manto „Stok“, Sasha Son(g) daina „Pasiklydęs žmogus“, grupės Neo kūrinys „Rudeninė gatvė“, „Studenčių“ daina „Per vėlai“ ir „69 danguje“ atliekama „Pasiek mane“.
Į žiūrimiausių filmų trejetuką pretenduoja patekti serialai „Hana Montana“ bei „Alvinas ir burundukai“, taip pat filmai „Įsikūnijimas“, „Ledynmetis 3“ ir „Haris Poteris ir netikras Princas“.

 

„Vaikų balso 2010“ nominantai, pretenduojantys tapti laimėtojais, bus paskelbti jau kovo viduryje.

 

„Vaikų balso 2010“ nominantų rinkimai tęsis iki kovo 3 dienos. Balsuoti galima svetainėje www.tv3.lt


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
Neringa ;]
2010-11-28 21:00:38
Pati geriause grupe "Studentes" :D
dominyka
2010-04-08 12:32:23
pats geriausias filmas hannaa montana nes labai ydomu
gab{:tig
2010-04-06 18:52:04
mano Hannah Montana...
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Arnas