Psichologė Ramunė Žumbakienė
 

Psichologė Ramunė Žumbakienė


 

Psichologė Ramunė Žumbakienė

 

Pagrindinės darbo kryptys: psichosomatiniai sutrikimai, vaikų raidos ir emocinės būsenos diagnostika, stipriųjų ir silpnųjų pusių analizė, darbas didinant potencialias tobulėjimo galimybes (individualiai ir grupėse). Konsultavimas vaikų – tėvų tarpusavio santykių problemoms spręsti.

 

 

 

 

Kontaktai:
Adresas: Kauno Kalniečių poliklinika, 
Psichikos sveikatos centras
El. paštas: ramune.zumbakiene@gmail.com

 


Gairės:  Kauno Kalniečių
 
Taip pat skaitykite
VšĮ „Inkocentras“ direktorė Jurga Misevičienė, konsultuoja šlapimo nelaikymo prevencijos, profilaktikos, gydymo ir...

Po gimdymo ginekologo pamiršti nereikėtų. Klausimus galite pateikti komentarais ir el. paštu kristina.juostaite@novamedia.lt

Dar planuojant vaiką reikia apsilankyti pas odontologą, ir suprantant, jog mažiausiai metus negalėsite atlikti jokių rimtų procedūrų,...

Pasiryžus motinystei reikia susitaikyti su būsimais kūno pokyčiais. Vis dėlto šie pakitimai nėra negrįžtami, todėl neturėtų...

 
 
Klausti

 
Aida
2012-07-14 15:01:48
Laba diena. Mūsų dukrytei jau greitai 8 mėn. Vis vargstam su miegu, o dabar ir su valgymu. Jos prastas miegas, nerami nuo gimimo: tai mums diegliukai, tai blogos nuotaikos, sunku kuo nors sudominti bent 2min., viskas greit atsibosta, ištisai verkšlena, zyzia, ne visada nurimsta ir ant rankų, lošiasi atgal, ištempia kojas, nesileidžia liečiama. Užmiega sunkiai, ypač vakare, lyg pati sau neleidžia, užsnūsta po valgio ir iškart trina akytes, puola vartytis, nors matos kad jau mieguista, bet blaškos kol išsibudina. Dabar kai išmoko, stojas keturpėsčia ir malas kol visai nusivargina. Būna, kad “nulūžta “paleidus garsesnę muziką, ar kokį ūžesi (pvz gartraukis) – tarsi įsiklauso į triukšmą, užmiršta muistytis ir pasiduoda nuovargiui, o jei ne – tai kelias valandas migdomės, jau nėr jėgų žiūrėt kaip kankinas. Naktį ir prabudinėja verkdama kas valandą ir dažniau. Nusiramina gurkšneliu vandens, čiulptuku ar pasupimu, o būna kad ir krūtis ir supimai nepadeda praverkia po val. Šiaip naktim jau nevalgo, tik retais atvejais. Miega savo lovelėje, šalia mūsų, tik po rytinio valgio lieka pas mus lovoj. Dienos miegas apie 3 val. (per 2 kartus). Pediatrai sako, kad mergytė sveika, tik nerami. Prašau patarkit, kaip jai padėti, ką daryti, kad miegelis būtų ramesnis? Ačiū už atsakymą.

Aida, iš jūsų laiško suprantau, kad mergaitė yra labai įsitempusi. Spėju, kad jūs pati esate padidintos įtampos būsenoje. Ko gero labai dažnai dėl kažko nerimaujate arba yra jūsų aplinkoje kažkokia situacija, nuolat kelianti jums nerimą. Turėtumėte apie tai pasikalbėti su artimais žmonėmis, pasidalinti savo mintimis, dėl ko nerimaujate. Jei artimieji jūsų neišklauso, tai gali atlikti jums prieinamas psichologas. Kai jūs pati jausitės ramesnė ir saugesnė, jūsų mergaitė taip pat kitaip jausis.
Irena
2012-04-10 11:52:04
Mano sūnus yra trejų metuku su puse, turim didelę problemą dėl agresyvaus elgesio su bendraamžiais. Darželyje auklytės jau nebežino kaip tai suvaldyt? Namie visiškai kitoks: vaikas ramus, tvarkingas. Tik išeinam ir prasideda. Kaip tai suvaldyt?

Irena, Labai mažai informacijos parašėte. Siūlau kreiptis psichologinės konsultacijos “gyvai”.
Agne
2012-04-04 17:20:31
Sveiki, norėjau paklaust, kaip reiktų elgtis: 7 mėn mažylė rodo kapriziukus, pyksta ant manes, ant visų, taip pat susierzina dėl žaisliukų - kažką nori padaryt, gal sudraskyt, nepavykus verkia, erzeliojasi. Nežinau, kaip užimti vaiką, kaip su juo elgtis? Rodau įvairius žaislus, žaidimus, bet vis atsiranda, kas ją suerzina. Gal ir nieko ir neišeis pakeisti - juk dar tokia mažytė. Žinoma, moka ji ir šypsotis bei krykštauti, tačiau dažniausiai atstato kumštukus ir šūkteli, kad visi jos bijotų :D Be to, ar reikia jau tokiam amžiuje mokyti, kad negalima mesti daiktų nuo stalo, ar darinėti stalčių? Ačiū.

Agne, Jūsų amžiaus mažylei didžiausias džiaugsmas numesti daiktus nuo stalo. Taip ji susipažįsta su pasauliu, kad daiktai neišnyksta, kad jiems dingus nuo stalo jie vėl yra, iš pradžių juos pakelia mama, o po to ir vaikas pradeda žiūrėti, kur jie yra. Tokiu periodu vaikai labai mėgsta žaisti „kū-kū“, kai mamos veidas pasislepia už rankų ir vėl atsiranda, kai mama pasislepia ir vėl atsiranda, kai daiktas uždengiamas, galima jį surasti nuėmus skepetaitę. Rodomas mergaitės pyktis jums praneša, kad ne žaisliuko, o kontakto, bendro žaidimo jai labiau reikia. Dažniau žaiskite „katutes“, „kū-kū“, „virš virė košę“ ir pan.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (220)
Paulius