Vaikai > Laisvalaikis > Laukiami talentingi vaikai
 

Laukiami talentingi vaikai


2010 02 18 | Autorius: Panorama
 

Laukiami talentingi vaikai

Vasario 21 d. gerų pirkinių mieste „Panorama“ vyks jaunųjų talentų koncertas-konkursas, kurio metu skirtingo amžiaus vaikai demonstruos savo muzikinius ir šokio sugebėjimus.

„Esame pasiryžę šiemet vis daugiau dėmesio skirti vaikams ir organizuoti renginių jų tobulėjimui, saviraiškai, edukacijai. Stengsimės kiekvieną savaitgalį pasiūlyti nemokamų pramogų, kurios taps progomis šeimoms su vaikais naudingai ir įdomiai praleisti laiką kartu, - sakė „Panorama LT“ rinkodaros vadovė Aušra Balčiūnaitė.

Šį savaitgalį „Panoramoje“ vyksiančiam konkursiniam koncertui „Tikėk manim“ iš anksto registravosi vaikų chorai, šokių grupės, muzikuojančios šeimos bei solistai, kurie savo pasirodymus galės rodyti bet kokiu muzikos ar šokio stiliumi. Iš viso norą dalyvauti pareiškė per 200 talentų iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Utenos ir kitų.

Vaikų pasirodymai komisijos bus vertinami trijose amžiaus grupėse, kurių kiekvienoje išrinks po nugalėtoją. Pasirodymai bus vertinami pagal idėjos originalumą, atlikimo profesionalumą, artistiškumą, estetinį vaizdą scenoje ir kitus kriterijus.

Pasak organizatorių, tokio konkursinio koncerto tikslas yra sudaryti galimybę vaikams parodyti savo meninius sugebėjimus bei skatinti vaikų užimtumą – ne tik tų, kurie konkurse dalyvauja, bet ir tų, kurie ateis pažiūrėti koncerto, palaikyti dalyvius.

Vaikų pasirodymus bus galima pamatyti sekmadienį,12-17 val., pagrindiniame gerų pirkinių miesto „Panorama“ fojė.


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
Majus