Namai > Skaitiniai > Klausk ir laimėk! Visi...
 

Klausk ir laimėk! Visi atsakymai mamoms


2010 02 08 | Autorius: Mama.lt, Vaga
 

Klausk ir laimėk! Visi atsakymai mamoms

Leidyklos VAGA leidžiama knygų serija „Mamos biblioteka“ nuo pat pirmųjų knygų sulaukė didelio susidomėjimo. Knygose vaikų gydytojai ir psichologai pateikia naudingos informacijos apie vaikų auklėjimą, bendravimo būdus bei priežiūrą. Serija pradėta leisti 2007 metais ir kasmet papildoma naujais leidiniais.

 

Todėl šių metų Knygų mugėje bus pristatytos naujausios šios serijos knygos – tai:

VIENIŠA MAMA Katharina Martin, Barbara Schervier-Legewie – knygoje autorės besiskiriančioms motinoms pataria, kaip įveikti šioje situacijoje susidarančius sunkumus, atskleidžia kuo mažiau vaikus žeidžiančių sprendimų galimybes, padrąsina po galutinio vidinio išsiskyrimo su buvusiuoju rinktis naujus kelius.

 

KAIP KALBĖTI SU VAIKAIS, KAD JIE KLAUSYTŲ, IR KAIP KLAUSYTI, KAD VAIKAI KALBĖTŲ Adele Faber, Elaine Mazlish – tai praktiškas ir aiškus gidas tėvams, norintiems efektyviai bendrauti su savo vaikais. Gausybė aprašymų, pavyzdžių ir iliustracijų pateikia paprastos informacijos ir žinių, kuriomis tėvai gali nedelsiant pasinaudoti praktiškai, – mokytis kalbėtis bei spręsti problemas.

 

KODĖL GERI VAIKAI GAUNA PRASTUS PAŽYMIUS L. B. Silbert, A.J. Silbert – knygoje autoriai į vaikų auklėjimą žiūri naujai. Pateikti pavyzdžiai ir sprendimo būdai padės ne tik įveikti mokymosi spragas, bet kartu ir patars, kaip lavinti vaiko mokymosi bei organizacinius įgūdžius.

 

Portalas mamoms www.mama.lt ir leidykla VAGA kviečia į knygų serijos „Mamos biblioteka“ pristatymą, kuriame patarimais apie vaikų auklėjimą, priežiūrą ir bendravimo būdais pasidalys psichologė Ramunė Žumbakienė, vaikų ugdymo centro specialistė Kristina Mockutė-Stankevičienė, fotografė, aktorė ir stilistė Redita Dominaitytė bei portalo www.mama.lt administratorė Giedrė Mažeikienė.

 

Renginys vyks Knygų mugės metu, vasario 21 dieną sekmadienį, 15 val. 5.2 konferencijų salėje, „Litexpo“ rūmuose.

 

Klauskite klausimus minėtų žmonių šio straipsnio komentaruose ir laimėkite šias Vaga mamos bibliotekos knygas:

  • KODĖL GERI VAIKAI GAUNA PRASTUS PAŽYMIUS
  • KAIP KALBĖTI SU VAIKAIS, KAD JIE KLAUSYTŲ, IR KAIP KLAUSYTI, KAD VAIKAI KALBĖTŲ
  • VIENIŠA MAMA
  • Originaliausių klausimų autoriui atiteks 2 kvietimai į knygų mugę.

 

 

Akcijos taisyklės:

Klausimai užduodami šio straipsnio komentaruose.

Klausiant būtina įrašyti autoriaus vardą ir elektroninį paštą. El. paštas prie komentarų nebus matomas.

Klausimų laukiame iki 2010-02-18.

Nugalėtojai bus paskelbti Mama.lt portale 2010-02-19.

 

Knygos atitenka Valerijai, Jurgai ir Laurikei.

Bilietai - vaivorykštei.

 

Su laimėtojais redakcja susisieks asmeniškai.

 

Akcijos draugai:
 

    

 

 


 
Taip pat skaitykite
Motinystė atneša be galo daug pokyčių gyvenime, suteikia moteriai grožio ir laimės, tačiau taip pat dovanoja iššūkių....

Yra knygų, kurias pamačius užplūsta šilčiausi prisiminimai. Vaikystėje jos buvo skaitomos po kelis kartus ir vis neatsibosdavo –...

Siūlome perskaityti nuostabią istoriją, kuri privers susimąstyti apie mūsų vertybes...

Pasitikdami Naujuosius Metus imame svarstyti, ką atneš ateitis, kokios naujienos laukia, ar mūsų gyvenimuose bus kardinalių pokyčių....

Rašyti komentarą

 
ziedavaine
2010-11-28 18:51:00
laba diena, ar nieko tokio neatsitiks vaikui, jai ja mes pasodiname, jai dar tik 2,5menesio bet viena jau pasiedi?
Kristina
2010-02-19 10:33:51
kaip pasielgti tokiu atveju, kai kaimynės sūnus daug vyresnis už mano sūnu daro rodo mano vaikui blogą pavyzdį?su kaimynę pyktis nesinori nes ji mano draugė, o dėl mūsų draugistės per jos sūnų kartais nukenčia mano vaikas, kartais žaidžia gražiai, o kartais jis rodo savo pykti kuri mato mano vaikas ir kai aš jam kada ką nors draudžiu tai jis pradeda elgtis lygiai taip pat kaip kaimynų vaikas.
Valerija
2010-02-18 20:51:22
Vaikas - dvilypė asmenybė, ar tai gali būti? Mergaitei greit penkeri, ji neatpažįstamai pasikeičia atvykus seneliams - viską daro priešingai, atsikalbinėja, prieštarauja, neklauso. Kai tik seneliai išvyksta, ji vėl geras, klausantis vaikas. Jei palyginti, tai tarsi dvi priešingybės.
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (156)
Armida