Vaikai > Laisvalaikis > Lietuvos vaikai kviečiami...
 

Lietuvos vaikai kviečiami piešti ir dalyvauti parodoje


2010 02 08 | Autorius: Elektronikos pasaulis, flickr.com nuotr.
 

Lietuvos vaikai kviečiami piešti ir dalyvauti parodoje

Visi Lietuvos ikimokyklinio amžiaus vaikai kviečiami dalyvauti Respublikinėje piešinių parodoje, kurios tema „Elektronikos pasaulyje“. Savo piešiniuose vaikučių prašoma nupiešti tai, ką jie mato savo aplinkoje, ir kaip įsivaizduoja, supranta juos supantį šiuolaikį beprotiškai sparčiai besivystančių technologijų pasaulį.

 

Visi piešiniai bus rodomi gegužės 15 dieną atidaromoje Respublikinėje piešinių parodoje Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių „Akropoliuose“ ir Panevėžio „Babilone“. Kiekvienas vaikas gali pristatyti po keletą piešinukų – absoliučiai visi piešiniai bus rodomi parodoje.

 

„Šia paroda siekiame, kad nuolat užsiėmę ir skubantys tėveliai ar globėjai daugiau bendrautų su savo vaikučiais, skatintų juos fantazuoti, lavintų jų kūrybą. Galiausiai, kad per piešinius pamatytų, savo mažųjų atžalų supratimą apie juos supančią aplinką, jų sugebėjimus, pasiekimus, o gal ir esančias spragas“, – sakė parodą organizuojančios IĮ „Elektronikos pasaulis“ rinkodaros vadovė Alytė Andrašienė.

 

Piešinių tema „Elektronikos pasaulyje“, jų atlikimo technika laisva, todėl vaikai ant A4 formato popieriaus lapo gali piešti spalvotais pieštukais, kreidelėmis, akvarele ar kita mėgiama priemone.

 

„Tiesa, gali nutikti taip, jog sulauksime labai daug piešinių. Tačiau tikiu, kad ir kiek jų būtų, „Akropoliuose“ ir „Babilone“ tilps visi. Mažylių kūryba unikali, todėl visus jų piešinius be išimties ruošiamės parodyti kaip mūsų visuomenės lobį“, – teigė A.Andrašienė.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Jogailė ir Julija