Namai > Šventės > Prisipažinti meilėje tau...
 

Prisipažinti meilėje tau padės delfinai!


2010 02 03 | Autorius: Eli.lt, Delfinariumas
 

Prisipažinti meilėje tau padės delfinai!

Prisipažink meilėje Delfinariume ir laimėk dieną su delfinais!

Rodos, tik baigėsi Kalėdų karštinė, o jau Valentino dienos nuotaikos plevėsuoja ore. Visi suka galvą, kaip praleisti šią dieną ypatingai ir ką tokio padovanoti savo mylimiausiam ir brangiausiam žmogučiui. Ar jau sugalvojote, kaip nustebinsite jį?

Lietuvos jūrų muziejus kviečia visus šv. Valentino dienos proga vasario 13 ir 14 dienomis apsilankyti delfinų pasirodymuose ir prisipažinti meilėje savo antrajai pusei. Ar gali būti kas nors romantiškiau ir originaliau? O jūrų muziejaus kieme lankytojai galės pasimėgauti žiemos teikiamais malonumais. Kadangi Klaipėdoje beveik nėra kalnelių, kviečiame į muziejų atvykti su rogutėmis ir išbandyti gynybinių pylimų sniego trasas, pasimėgauti karštu vynu, žolelių arbata ir dešrelėmis.

Norintys prisipažinti meilėje Delfinariume, registruokitės portale Eli.lt ir galbūt jūs laimėsite visą dieną su delfinais!

 


Akcijos taisyklės:

El. paštu redakcija@eli.lt siųskite informaciją apie savo porą:

* Vardus, pavardes, kontaktinius telefonus ir el. paštą;

* Parašykite keletą sakinių apie savo meilės istoriją: kaip jūs susipažinote ir kodėl vienas kitam esate brangūs;

* Prisekite savo poros nuotrauką.


Visa informacija bus publikuojama portale Eli.lt specialioje rubrikoje bei Delfinariumo fojė ekranuose.

Organizatoriai pasilieka teisę nepublikuoti etikos ir akcijos taisyklių neatitinkančių aprašymų ir nuotraukų. Taip pat esant būtinybei organizatoriai pasilieka teisę keisti akcijos taisykles.


 

Dalyvavimas:

* Registruojantis dalyviai būtinai turi nurodyti jiems patogų laiką.

* Dalyviai galės prisipažinti meilėje Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume šių pasirodymų metu: vasario 13 d. 12 val., 15 val., vasario 14 d. 12 val., 15 val.

* Atvykusios poros pakartotinai registruojasi Jūrų muziejaus kasoje.

* Apie laimėtus prizus dalyviai bus informuoti iš karto po delfinų pasirodymo ir portale Eli.lt 2010-02-15.

 

 

Prizai:

Pagrindinis prizas – diena su delfinais. Tai unikali galimybė vienai diena tapti delfinų treneriu. Kvietimas dviems žmonėms.
Trys poros gaus kvietimus apsilankyti Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume ir bus apdovanotos saldžiomis „Premia“ ledų dovanomis.


 

 

 

 

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (277)
ADRIANA