Vaikai > Laisvalaikis > Nauja laida vaikams...
 

Nauja laida vaikams „Karoluko ir Pencės rytas“


2010 02 02 | Autorius: LNK
 

Nauja laida vaikams „Karoluko ir Pencės rytas“

Po kelerių metų pertraukos LNK vėl turės laidą vaikams, kuri bus rodoma ankstyvą sekmadienio rytmetį. Sekmadieniais 8.35 val. su mažaisiais LNK žiūrovais sveikinsis jų mylimi aktoriai – Karolis Sakalauskas ir Renata Kutinaitė. Puikus aktorių duetas taps nuotaikingais personažais – Karoluku ir Pence.

„Tai spalvinga ir nuotaikinga laidelė, skirta mažiesiems mūsų žiūrovams. Tačiau ji bus edukacinio pobūdžio, - sako prodiuseris Saulius Bartkus. – Mokysime vaikus gerų manierų: kaip rengtis, tvarkytis, valyti dantukus, išvesti šuniuką pasivaikščioti. Tačiau viskas bus daroma šmaikščiai, su humoru“.

Aktorė Renata Kutinaitė, laidoje vaidinsianti mažą linksmą mergaitę, Karoluko seserį, įsitikinusi, kad vaikų laidų Lietuvoje labai trūksta.
„Pati augau su tetos Betos laidomis, „Keistuolių“ spektakliais, „Kibir Tele Vibir“. Todėl labai džiaugiuosi, kad LNK vėl turės vaikų laidą. Čia šėliosim, žaisim ir kartu visko mokysimės. Pavyzdžiui, kaip ką nors skanaus ir greito pasigaminti virtuvėje“.

„Ši laida – mano idėja. Prisipažinsiu, kažkada dirbau klounu viename prekybos centre ir pasižadėjau, kad niekada daugiau nevaidinsiu vaikams – jie išdykę ir išrankūs. Bet augantys vaikai pakeitė mano nuomonę. Stengsiuosi taip kurti laidą, kad ją žiūrėtų ir mano dviejų metų Arijus“, - sako Karolis Sakalauskas.

Naujojoje laidoje bus ir konkursų, kuriuose vaikais galės laimėti prizų. Vienas pirmųjų bus fotografijų konkursas. Vaikai bus kviečiami siųsti nuotrauka arba video vaizdelius iš juokingiausių gyvenimo situacijų.
 

„Karoluko ir Pencės rytas“ – sekmadieniais 8.35 val. nuo vasario 7-osios.

 

 


 
Taip pat skaitykite
Dauguma vaikų žaidimų aikštelių panašios - jose rasime sūpynes, spalvotas karstykles, galbūt nedidelį namelį ar smėlio...

Mamytė Hannah Yarker ir tėtis Kyle Armstrong iš Mančesterio (Anglija) susilaukė nuostabių dukrų. Dailios mergytės tikrai neprimena...

Sportas – ypatingai svarbus sveikos gyvensenos elementas tiek suaugusiųjų, tiek vaikų gyvenime. Vaikystėje formuojasi ir kūnas, ir...

Sophia iš Konektikuto (JAV) yra linksma, miela ir draugiška mergytė, tačiau plati šypsena slepia daugybę sunkių...

Rašyti komentarą

 
Jurate
2010-05-01 23:11:50
Karolio berniuko vardas Ajus. Jeigu ka...........
Karolina
2010-03-29 16:54:10
Siusciau nuotrauka bet visi issijoktu klasiokai :D
evelina batenaite
2010-02-21 09:58:43
aslabai linksma
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (280)
Ariana