Nėštumas > Po gimdymo > SMS gimus kūdikiui
 

SMS gimus kūdikiui


2010 01 21 | Autorius: parengė Laura B.
 

SMS gimus kūdikiui

Moderniosios technologijos žengia į priekį. Ir jei anksčiau, gimus kūdikiui, laimingo tėčio pareiga būdavo parlėkus namo apskambinti visiems artimiesiems ir tapti džiugios žinios šaukliu, tai dabar dauguma mamų dar gimdykloje, priglaudusios prie savęs kūdikį, smagiai spaudo mobiliojo telefono klavišus ir visiems savo kontaktams išsiunčia žinutę apie jų šeimą papildžiusį naują narį.

 

Širdis dainuoja iš džiaugsmo, norėtųsi pasakyti tiek daug, bet... reikia viską įsprausti į glaustą, trumputį pranešimą. Tad ką rašyti?

 

1. Kūdikio lytį. Mergaitė ar berniukas – paprastai tai pirmas klausimas, kurį užduoda artimieji ir draugai sužinoję, kad kas nors susilaukė mažylio.

 

2. Vardą. Jei jau žinote, kaip pavadinsite naujagimį – būtinai tai parašykite. Draugai ir bičiuliai, žinoma, norės jį sužinoti kuo greičiau, be to, taip veikiausiai palengvinsite jiems dovanos rinkimą – galbūt ateidami jūsų aplankyti jie norėtų užrašyti atviruką ar dovanoti kokį suvenyrą mažyliui su jo vardu? Jei jūsų ir kūdikio tėvo pavardės skirtingos – geriausia būtų parašyti kūdikio vardą ir pavardę, kad bičiuliai žinotų, kurio iš tėvų pavardę gaus vaikas.

 

3. Gimimo datą. Nepamirškite – daugybė žmonių tokias SMS išsaugo telefone ne vienerius metus, pagal jas atsirenka, kam ir kada siųsti gimtadienio sveikinimus. Todėl patogiausia, jei pačios žinutės tekste bus ir pilna gimimo data – vėliau žmogui nebeliks dvejonių, ar gimtadienis sutampa su žinutės gavimo data. Juk galėjote SMS išsiųsti ir ne tą pačią dieną, kai mažylis gimė. Kita vertus – o gal kas nors sumanys nustebinti jus atnešdamas dovanų sudarytą asmeninį kūdikio horoskopą?

 

4. Koks buvo gimdymas. Smulkmenas galėsite papasakoti artimiausioms draugėms, bet keletą apibūdinančių žodžių galite įterpti ir į bendrą SMS: „pašokdinęs mus visą naktį“, „greitai ir neskausmingai“.

 

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Natūralu, kad susilaukusios mažylio mamaytės greitai išvargsta - kūnas dar nespėja atsigauti po gimdymo, o jau tenka stačia galva...

Nėštumas, gimdymas, o vėliau ir vaiko žindymas bei priežiūra iš moters pareikalauja daug fizinių ir psichologinių jėgų....

Lietuvos bioetikos komitetas ragina žmones atsargiau vertinti privačių virkštelės kraujo bankų Lietuvoje vykdomą veiklą ir neskubėti...

Savaitgalį neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“ surengtoje šeimų šventėje...

Rašyti komentarą

 
vilma
2010-07-29 22:32:49
netiesa,kad iskarto vaikiai gimsta melynakiai mano dukryte iskarto gime rudom akytem
Germina
2010-03-19 14:04:54
Tai kad visi gimsta mėlynakiai, o spalva vėliau tik pasikeičia. Tad akių spalvą, manau, neverta rašyti..
gabi
2010-02-09 21:46:17
ar geremos piliules?
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (153)
Matas