Namai > Šventės > Penktasis „Gelbėkit...
 

Penktasis „Gelbėkit vaikus“ aukcionas viršijo lūkesčius


2009 12 04 | Autorius: Gelbėkit vaikus
 

Penktasis „Gelbėkit vaikus“ aukcionas viršijo lūkesčius

Trečiadienio, gruodžio 3 dienos, vakarą Vilniaus senamiestyje įsikūrusiame viešbutyje „Narutis“ vykęs penktasis visuomeninės organizacijos (VO) „Gelbėkit vaikus“ kalėdinis aukcionas viršijo organizatorių lūkesčius – jo metu surinkta daugiau nei 52 tūkst. litų. Šie, už žinomų Lietuvos menininkų darbus verslininkų paaukoti pinigai bus skirti Pabradės ir Paparčių vaikų globos namuose vykdomam projektui „Galimybė gyventi geriau“.

„Projekto tikslas – suteikti galimybę globos namų auklėtiniams gyventi geriau. To siekiama didinant globos namų darbuotojų kompetencijas sprendžiant psichologines auklėtinių problemas, ugdant vaikų savivertę bei ruošiant juos savarankiškam pilnaverčio visuomenės nario gyvenimui“, – sakė projektą įgyvendinančios VO „Gelbėkit vaikus“ generalinė sekretorė Rasa Dičpetrienė.

Pasak jos, bendras keturis metus truksiančio projekto biudžetas – 71000 Lt. Už šias lėšas Pabradės ir Paparčių vaikų globos namų auklėtiniams vedami užsiėmimai, kurių temos apima daugiausiai rūpesčių tolesniame šių vaikų gyvenime keliančius klausimus – nuo savęs vertinimo ir teigiamų emocijų lavinimo iki šeimos planavimo.

„Iki aukciono šiam projektui turėjome surinkę apie pusę reikiamų lėšų, todėl vakar paaukoti pinigai leis pilnai įgyvendinti suplanuotą veiklą bei realizuoti kitas, į geresnę vaikų ateitį orientuotas organizacijos idėjas. Esame labai dėkingai menininkams, aukojusiems savo darbus, verslininkams – savo pinigus bei visiems šį renginį padėjusiems organizuoti savanoriams, kurių pagalba šiuo metu, kai šalis išgyvena ekonominius sunkumus ir kovoja su ligomis, įgyja kitokią reikšmę“, – sakė R. Dičpetrienė.

Pasak aukcionui jau antrus metus iš eilės savo darbus aukojusio menininko Vlado Mackevičiaus, krizė verčia mobilizuotis ir svarbu, kad tai vyktų ne tik asmeniniame, bet ir visuomeniniame lygmenyje.

>> 2 psl.
Puslapis 1 iš 2 >> Kitas

 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
kajatona