Namai > Šventės > Kalėdų Senelio laiškus...
 

Kalėdų Senelio laiškus gaus ir Lietuvos vaikai


2009 12 04 | Autorius: Kalėdų laiškas
 

Kalėdų Senelio laiškus gaus ir Lietuvos vaikai

Nuo šiol vaikai gali ne tik patys parašyti Kalėdų Seneliui, bet ir gauti laišką nuo jo. Anksčiau panaši paslauga buvo teikiama daugiausiai tik užsienyje. Naujasis internetinis puslapis www.kaledulaiskas.lt leis visiems norintiems Lietuvoje gauti laišką nuo Kalėdų Senelio.


„Džiaugiamės galėdami pristatyti projektą, kurio Lietuvoje anksčiau, ko gero, nebuvo. Vaikai galės ne tik rašyti laiškus Kalėdų Seneliui, bet ir gauti atsakymus. Kalėdos – stebuklų metas, todėl tėveliai gali savo vaikams padaryti mažą stebuklą ir pamatyti jų švytinčias akis“, - sako Jurijus Clavas, projekto www.kaledulaiskas.lt vadovas.


Naujajame puslapyje tereikia užpildyti grafas su vaiko asmens duomenimis, adresu, sumokėti tam tikrą mokestį ir laiškas, skirtas asmeniškai kiekvienam vaikui bei papuoštas Kalėdine tematika pasieks adresatą. Laiškai pristatomi pirmenybiniu paštu per 1-3 darbo dienas.


„Mūsų projektas orientuotas į vaikus ir jų tėvelius, tačiau tai nereiškia, kad laiškų negali siųti ir kiti. Visi gali nudžiuginti savo artimuosius ar draugus, padaryti jiems staigmenas. Tai gali būti puikus siurprizas, leisiantis visiems prisiminti vaikystę. Juk Kalėdos – tai šventė visiems!“, - sako J. Clavas.


Užsienyje suteikus galimybę vaikams gauti laiškus nuo Kalėdų Senelio, ši paslauga sulaukė itin didelio populiarumo. Vien JAV per Kalėdinį periodą iš vieno puslapio buvo užsakyta beveik 300 tūkst. laiškų. Gauti laiškus nuo Kalėdų Senelio populiaru ir Didžiojoje Britanijoje, Australijoje, Vokietijoje, kitose šalyse.


 

 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
Greta
2013-12-08 20:25:21
Aš noriu anglu koker spanielio šuniuko su dokumentais ir berniuko bei 3-5men
Daumantas
2011-12-25 12:50:36
0123456789
daumantas
2011-12-25 12:45:57
0123456789
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (252)
Mažoji