Virtuvė > Maistas > Naujas palaimos taškas D
 

Naujas palaimos taškas D


2009 12 01 | Autorius: Eglė Zubkauskaitė, IEVA
 


Atrodo, kad sutirpdyti atšiauriausio vyro širdį kur kas sunkiau nei vienišą ledkalnį Arkties vandenyne, tačiau anokia čia problema rafinuotai moteriai, suvokiančiai savo vertę, puikiai išmanančiai moteriško žavesio galią.

O kaip pasiekti, kad tokia moteris, tarsi šiltosios Golfo srovės nuglamonėtas ledkalnis, pati sutirptų iš malonumo? Lengvai ir gracingai, subtiliai ir moteriškai – kaip nuo lūpų nuplasnoja lengvutis kupinas susižavėjimo „ak!“ Arba kaip išganingoje tylos pauzėje ant liežuvio galiuko sutirpsta nuostabaus skonio ledai, kurių dar nebuvome ragavę... Jokių dvejonių – tai ledai DIONE!

 

DIONE – natūralus plombyras iš nenugriebto pieno ir grietinėlės, tirpstantis burnoje aksominiu švelnumu ir pavergiantis skoniu. Nieko keista, kad tos vienintelės, pačios žaviausios, pačios mylimiausios vyriškų širdžių valdovės vertos tokio deserto. Tai ledinės pagundos, viena už kitą nuostabesnės, ypač tinkamos jaukiam vakarui. Kai žvilgi moters akių gelmė pasako daugiau nei būtina, jog suvoktum – taip, dabar tu esi jos valdovas.

 

 

 

Trys nauji skoniai – trys saldžios dėžutėse paslėptos meilės istorijos, trys burnoje tirpstantys DIONE meno kūriniai, kurių laikinumo žavesys priklausys tik nuo jūsų noro kuo greičiau patirti nenusakomą skonį ir ištarti: „Kokia palaima!“ Tobulas ledų ir uogienės derinys, paskanintas vis kitais pagardais. Šiuose desertuose jų ypač daug. Naujieji desertai DIONE – dosni saldaus malonumo akimirka dviem.

 


 

Pirmieji ledai – šį kartą ne Adomo, o Ievos gundymas – ledų desertas su obuolių gabaliukų ir cinamonų įdaru. Jaukaus, aromatingo vakaro, kvepiančio šventinėmis nuotaikomis, pradžia. Švelnios plombyro ledų pusnies bangos su panirusiais obuolių gabaliukais ir cinamonu kvepiančiomis obuolinėmis sruogomis – tarsi sukurtas muzikinis etiudas šviežiam pienui ir grietinėlei.

 

 

 

Figų ir žemės riešutų flirtas. Tai – antrasis ledinis desertas su figų įdaru ir žemės riešutais – saldaus sapno preliudija, laimės trupinukais slystanti gomuriu. Kvapnūs plombyro ledai su traškiais skrudintais žemės riešutų gabalėliais ir apibėgusiomis sodriomis gintaro atspalvio figų uogienės gijomis – tarsi užbaigtas muzikinis kūrinys, prasidėjęs nuo šviežio pieno ir grietinėlės.

 

 

 


Nuga, pavergusi biskvito gabalėlius. Šie ledai su nuga ir biskvito gabaliukais – trečiasis prisijaukintos palaimos pažadas. Vanile alsuojanti natūralaus plombyro masė su kerinčio kakavos skonio biskvito gabaliukais ir lyg valso sukiniai vingiuotomis miško lazdynų riešutų kremo sruogomis.

 

 

 


Tik su DIONE – naujais lediniais desertais, kurių vieną kartą paragavę jau neiškeisite į jokius kitus. Kaip ir moteris, kartą patyrusi tikro vyro tikrąją meilę... Jos niekada neapgaus tas, kuris yra tik pigi vienadienio jausmo imitacija.

 

 


Paragaukite ir jūs naujų desertų DIONE. Dalyvaukite žaidime www.dione.lt ir laimėkite jaukų minkštutėlį pledą, kuris sušildys žvarbų vakarą arba paslėps kažką labai intymaus – tai, ką norėtumėte užrakinti tik savo prisiminimuose...

 

 


Naujas palaimos taškas D. DIONE. Tai reikia pajausti....

 


 
Taip pat skaitykite
Daugelis tėvų susiduria su nevalgaus vaiko problema - mažyliai atsisako valgyti, nori tik saldėsių ir greito maisto, per kiekvienus...

Kava - tonizuojantis gėrimas nuo kurio prasideda daugelio žmonių rytas. Bet ar žinojote, kad šis gėrimas gali puikiai papildyti...

Viešojoje erdvėje pasirodo vis daugiau informacijos apie įvairiais būdais užaugintas vištas. Svarstoma, kaip tai lemia...

Dažnai diskutuojama, ar egzistuoja tradicinė lietuviška virtuvė ir kokie patiekalai bei produktai galėtų būti jai priskiriami....

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (161)
Edvardas