Namai > Šventės > Kalėdinis sveikinimas...
 

Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui


2009 12 01 | Autorius: VPSC
 

„Kalėdinis sveikinimas vienišam žmogui"— tai dar vienas priminimas, paraginimas ir galimybė mums visiems įsigilinti ir atsigręžti į tuos, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos.

Skelbdami šią akciją, norime atkreipti dėmesį į tai, kad vienišumas — rimta problema, glaudžiais susijusi su kitomis opiomis socialinėmis, psichikos sveikatos problemomis — liūdesiu, depresija, savižudybėmis.

Akcijos dalyviai kuria kalėdinius sveikinimus-atvirukus, kuriuose tekstas rašomas ranka. Kiekvienas akcijos dalyvis, savo nuožiūra arba bendradarbiaudamas su savo miesto ar rajono savivaldybe, gydymo ar globos įstaiga pasirenka vienišus žmones, kuriems patys įteikia sukurtus atvirukus.


Norintys sukurti sveikinimą-atviruką, bet nežinantys, kam jį skirti, gali atsiųsti ar atnešti į Valstybinį psichikos sveikatos centrą (Parko g. 15, Vilnius, LT — 11205). Mūsų darbuotojai yra numatę apvažiuoti ligonines, juk yra žmonių, kurie jau ilgai guli ligoninėse, kurie per šventes negalės būti su šeimos nariais, kurių galbūt niekas nelanko.

Norėdami sužinoti, ar pavyko prisibelsti į Jūsų širdis, prašome kolektyvus (klases, būrelius, šeimas ir kt.) bei pavienius asmenis užpildyti anketą apie dalyvavimą šioje akcijoje.

 

  
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Jeigu apie senąsias Kūčių tradicijas šį bei tą žinome, tai apie Kalėdas, kaip taisyklė, informacijos turime mažiau, tačiau...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (334)
Deimante