Namai > Šventės > Advento kalendorius: tema...
 

Advento kalendorius: tema su variacijomis (foto)


2011 11 24 | Autorius: Laura M., Casasugar ir Jupiterimages nuotr.
 

Advento kalendorius: tema su variacijomis (foto)

Nei krizė, nei gripas nenustelbs artėjančių Kalėdų laukimo. Advento kalendorius – puikus būdas šį laukimą padaryti dar smagesniu. Miela smulkmenėlė ar saldaus šokolado gabalėlis praskaidrina net ir niūriausią žiemos dieną, ypač jei jis pateikiamas šventiškai ir įdomiai.

 

Parduotuvėse jau dabar galite įsigyti spalvingų Advento kalendorių vos už kelis litus. Tik ar šios monotoniškos kartoninės saldainių dėžės sukurs tikrai šventišką nuotaiką – niekas negarantuoja.

 

O jei pasiduosite pagundai pasigaminti kalendorių savomis rankomis, į jį sudėti mielų niekučių priklausomai nuo jūsų vaiko amžiaus ir pomėgių – efektas bus kur kas didesnis.

 

Iki Advento pradžios liko savaitė. Jei paskubėsite – šiųmetis kalendorius taps išties įspūdinga staigmena jūsų mažiesiems.

 

1. Susiūti 2 medžiagos apskritimus galima net ir neturint siuvėjos talento. Prilipdykite prie jų skaičiukus, žyminčius dieną, o į vidų įkiškite po šokoladinį medalį. Toks kalendorius klijuojamas prie lentynos ar židinio atbrailos lipnia juosta, kurią galima paslėpti išdėliotais kalėdiniais suvenyrais ar minkštais žaisliukais.

 

 

2. Klasikinis kalendorius su kišenėlėmis. Jei dievinate rankdarbius, tokį pasigaminti bus tikras džiaugsmas. O kartą pasigaminusios galėsite naudoti ne vienerius metus.

 

 

3. Ši miniatiūrinė komoda pagaminta iš degtukų dėžučių. Jei manote, kad miniatiūriniai šokoladukai tokiuose stalčiukuose – pernelyg banalu, galite kiekviename jų paslėpti raštelį su nurodymais, kur vaikas turi ieškoti šiandieninės staigmenos. Kas gali būti įdomiau už kasdienę lobių paiešką?

 

 

Dar viena variacija su degtukų dėžutėmis:

 

 

4. Splvingų vokų girlianda – taip pat paprastas sprendimas. Svarbiausia – kas bus jų viduje. Tai gali būti ir moneta, ir šokoladas, ir lapeliai su žaidimų visai šeimai, kuriuos tą dieną įsipareigojate žaisti, pavadinimais. Net ir paaugliui patiks mintis, kad šiandien ir mama, ir tėtis su juo žais „Monopolį“ ar suplieks kortomis „Kvailį“.

 

 

5. Šis pakabinamas Advento kalendorius pagamintas iš... stiklainių dangtelių. Nudažykite, priklijuokite kalėdinį paveikslėlį, įdėkite šokoladinį medalį ir priklijuokite prie kartono dvipuse lipnia juosta – kad iškrapščius staigmenėlę dangtelį būtų galima ir vėl priklijuoti ir kalendoriaus išvaizda nenukentėtų.

 

 

6. Jei pirmąją Advento dieną jūsų namuose papuošiama žaliaskarė – Advento kalendorius gali įsikurti tiesiog ant jos šakų. Lobis ar nuoroda kur jį rasti graikinio riešuto kevale nori nenori primena žavią pasaką apie Pelenę ir tris stebuklingus riešutėlius.

 

 

7. Kūdikiai paparastai kojinaites išauga taip ir nespėję jų sudėvėti. Tad jos gali tapti puikiomis kišenėlėmis Advento staigmenoms.

 

 

8. Medžio šakelė, papuošta spalvingomis tūtelėmis, taps įspūdingu jūsų interjero akcentu. Tokiame kalendoriuje ypač šventiškai atrodo į blizgančius popierėlius įvynioti saldainiai.

 


 


 
Taip pat skaitykite
Artėjant didžiausioms metų šventėms dažnam iškyla klausimas: ką gi dovanoti mažiesiems šeimos nariams – vaikams?...

Kalėdos yra viena gražiausių metų švenčių, kurios ypač laukia mūsų mažyliai. Vaikučiai taip pat uoliai ruošiasi - padeda...

Vaikystė tęsiasi nuo pirmųjų iki dvyliktųjų metų, tad šį kartą orientuojamės į ikimokyklinio ir ankstyvojo mokyklinio amžiaus...

Seniau tik su močiutėmis siejami rankdarbiai vėl įgauna populiarumą - daugelis jaunų merginų ir moterų atranda, ima vertinti bei...

Rašyti komentarą

 
 
 
 

 
Šiandien gimtadienius švenčia (252)
Augustas